شگفت زدگی مقامات بهداشتی کانادا از مثبت بودن کرونای زن بازگشته از ایران به کانادا

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مقامات بهداشتی کانادا می گویند آزمایش یک زن در دهه 30 زندگی که از ایران به ایالت بریتیش کلمبیای کانادا بازگشته بود، از لحاظ ویروس کورونا مثبت شده است.

شگفت زدگی مقامات بهداشتی کانادا از مثبت بودن کرونای زن بازگشته از ایران به کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت تور ارزان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزازش خبرنگاران به نقل از سی بی سی، مثبت شدن آزمایش ویروس کورونا این زن باعث تعجب مقامات بهداشتی کانادا شده است، زیرا او سابقه سفر به چین یا کشورهای مجاور آن را نداشت، بلکه فقط به ایران مسافرت نموده بود.

دکتر بانی هنری، افسر بهداشتی منطقه فریزر در بریتیش کلمبیا گفت: شناسایی عفونت در این زن بیانگر انتشار گسترده تر ویروس کورونا است. ما با رویدادی مشخص کننده سروکار داریم.

او اضافه نمود: من انتظار دارم تحقیقی بین المللی در این باره انجام گردد تا معلوم گردد این زن در کجا در معرض عفونت با این ویروس قرار گرفته است.

به گفته هنری، عفونت این زن نسبتا خفیف است و او با علائم شبیه به آنفلوانزا به بیمارستان مراجعه نموده و آزمایش ها عفونت با ویروس کورونا را ثابت نموده بود.

این زن که هفته گذشته از ایران به کانادا بازگشته بود با افراد دیگر هم تماس داشته است. مقامات بهداشتی می گویند اعضای نزدیک خانواده این زن اکنون ایزوله شده اند و از لحاظ بروز علائم تحت نظر هستند.

دکتر هنری گفت مقامات بهداشتی در حال آنالیز در این باره هستند که علائم این زن از چه زمانی آغاز شده تا در صورت لزوم به افرادی که همراه با او در هواپیما سفر نموده اند، خبر دهند.

کانادا تا به حال شش مورد عفونت با ویروس کورونا را گزارش نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1003

به "شگفت زدگی مقامات بهداشتی کانادا از مثبت بودن کرونای زن بازگشته از ایران به کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "شگفت زدگی مقامات بهداشتی کانادا از مثبت بودن کرونای زن بازگشته از ایران به کانادا" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگفت زدگی مقامات بهداشتی کانادا از مثبت بودن کرونای زن بازگشته از ایران به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید