اجرای طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکار در نفت و گاز اروندان کلید خورد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری ابلاغی وزارت نفت در شرکت نفت و گاز اروندان از بهمن ماه پارسال وارد مرحله اجرایی شده است.

اجرای طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکار در نفت و گاز اروندان کلید خورد

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز اروندان، سعید ابراهیمی سرپرست منابع انسانی این شرکت گفت: پیرو صدور بخشنامه مقام عالی وزارت نفت و با هدف برقراری عدالت نظام مند و یکنواخت کردن پرداخت ها متناسب با ارزش مشاغل، مدیریت های امور اقتصادی، منابع انسانی و نمایندگان کارفرما ملزم به اجرایی کردن مفاد این بخشنامه شدند.

وی اضافه کرد: طبقه بندی مشاغل کارکنان پیمانکاری شاغل در پیمان های مستمر (غیرپروژه ای)، انجام محاسبات مربوط به حقوق و مزایای متعلقه بر اساس دستورعمل اجرایی، ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان به افراد مشمول و افراد تحت تکفل و متعاقب آن پرداخت حقوق و دستمزد از نکات مورد تأکید این بخشنامه است که برای رفاه حال همکاران همه مراحل اداری و اقتصادی در کمترین زمان ممکن و مراحل پرداخت آن نیز صورت گرفته است.

سرپرست منابع انسانی شرکت نفت و گازاروندان توضیح داد: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری از بهمن ماه پارسال اجرایی شده و اجرای این طرح برای نیروهای شاغل در میدان های در حال توسعه و تحویل شده به این شرکت نیز در حال آنالیز و پیگیری است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1939

به "اجرای طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکار در نفت و گاز اروندان کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکار در نفت و گاز اروندان کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید