افزایش سه برابری مشتریان بانکهای غذا در تورنتو به خاطر پاندمی و کاهش درآمد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، ناامنی غذایی به خاطر کووید-19 در حال افزایش است و این امر منجر به رشد شدید مشتریان بانک های غذا شده است.

افزایش سه برابری مشتریان بانکهای غذا در تورنتو به خاطر پاندمی و کاهش درآمد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

گزارشی از یک خیریه واقع در تورنتو که به تازگی توسط بانک غذای دیلی برِد منتشر شد، نشان می دهد که نرخ دسترسی مشتریان جدید به بانک های غذا طی دوران بحران بیش از سه برابر شده است.

این گزارش می گوید داده های جمع آوری شده از سراسر شهر نشان می دهد که 6100 نفر در ژوئن آغاز به دسترسی به بانک های غذا کردند و این در حالی است که تعداد این افراد در فوریه 2 هزار نفر بود.

این خیریه همچنین یک نظرسنجی انجام داد که نشان می دهد سه چهارم از مشتریان جدید به طور مستقیم به خاطر پاندمی این کار را انجام داده اند و از دست رفتن شغل و کاهش ساعات کاری دلایل اصلی این اتفاق بود.

نیل هدرینگتون مدیر عامل بانک غذا دیلی برد گفت این گزارش نشان می دهد تعدادی از شهروندان آسیب پذیرتر از دیگران هستند.

او گفت: برخی ها پاندمی را تجربه کردند و توانستند خانه بمانند و انتخاب و قابلیت کار کردن از خانه را داشتند و بقیه این انتخاب را نداشتند.

از 221 مشتری بانک غذایی که به نظرسنجی تلفنی پاسخ دادند، 34 درصد گفتند بین چهار تا شش ماه آینده دیگر قابلیت پرداخت اجاره خانه خود را نخواهند داشت. 28 درصد گفتند پرداخت های مزیت پاسخ اورژانسی کانادا (CERB) را دریافت نموده اند اما هنوز باید به بانک های غذا متکی باشند.
نظرسنجی همچنین نشان داد بیشتر مشتریان بانک غذا به جامعه آماری تعلق داشتند که مخصوصا در معرض ابتلا به کووید-19 قرار دارند. این گزارش گفت 51 درصد از پاسخ دهندگان بیش از 60 سال سن داشتند و مبتلا به یک بیماری زمینه ای هستند.

این گزارش همچنین گفت در زمانی که تقاضا داشت اوج می گرفت، بانک غذا دیلی برد با کاهش ظرفیت روبرو شد و یک سوم از لوکیشن های آن طی دوران قرنطینه گسترده در روزهای اولیه پاندمی مجبور به بستن درهای شان شدند. لوکیشن ها در مراکز جوامع محلی قرار داشتند که توسط داوطلبان با ریسک بالای ابتلا به کرونا اداره می شدند یا در فضاهایی قرار داشتند که برای فاصله گذاری فیزیکی کوچک بودند.

این بانک غذا همچنین شاهد کاهش شدید اهدای غذا در دوران پاندمی بوده است. هدرینگتون گفت در حالیکه بانک غذا در مارس 2019 حدود 454 هزار کیلوگرم غذا دریافت کرد، دریافتی آن در سال 2020 حدود 136 هزار کیلوگرم بود.

با این حال هدرینگتون گفت با وجود این کاهش شدید، هم کانادایی های معمولی و هم درجات مختلف دولت یاری های بسیاری نموده اند تا اطمینان حاصل نمایند که بانک غذا می تواند به اهداف خود دست پیدا کند. او گفت با توجه به اینکه وسط تابستان هستیم، بانک غذا انتظار دارد محصولات اهدایی تازه ای از مزرعه ها دریافت کند.

اما با استناد به سازمانی که نماینده بسیاری از بانک های غذا در سراسر استان است، افزایش تقاضا برای خدمات بانک غذا محدود به تورنتو نبود.

کرولین استوارت مدیر اجرای فید انتاریو گفت شبکه بانک غذای انتاریو شاهد افزایش شدید تقاضا پس از اعمال شرایط اورژانسی در سراسر استان بوده است. با وجود اینکه این سازمان هنوز مشغول تحلیل داده هاست، او گفت بخش اعظمی از تقاضا از سوی کاربرانی بوده که برای نخستین بار از خدمات بانک های غذا استفاده نموده اند.

استوارت گفت با وجود اینکه تدابیر قرنطینه در سراسر استان تسهیل شده، او انتظار ندارد که احتیاج مردم به بانک های غذا به زودی کاهش پیدا کند.

استوارت در بیانیه ای گفت: با وجود اینکه ممکن است CERB در ابتدا به صاف کردن منحنی استفاده از بانک غذا در تعدادی از مناطق یاری نموده باشد، نگران زمانی هستیم که این برنامه به انتها برسد و باعث گردد بانک های غذا در سراسر استان شاهد یک افزایش شدید دیگر در تقاضا باشند.

او اضافه نمود: ما همچنین برداشتن ممنوعیت فعلی برای تخلیه خانه را به عنوان نقطه دیگری شناسایی نموده ایم که در آن شاهد افزایش شدید احتیاج خواهیم بود، مخصوصا اگر این اتفاق نزدیک یا همزمان با انتها یافتن CERB بیفتد یا اگر مستاجران با درآمد پایین که تحت تاثیر کووید-19 هستند با پرداخت اجاره خانه های عقب مانده بالا روبرو بشوند یا اجاره خانه از بودجه محدود آن ها فراتر برود.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1530

به "افزایش سه برابری مشتریان بانکهای غذا در تورنتو به خاطر پاندمی و کاهش درآمد" امتیاز دهید

1 کاربر به "افزایش سه برابری مشتریان بانکهای غذا در تورنتو به خاطر پاندمی و کاهش درآمد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سه برابری مشتریان بانکهای غذا در تورنتو به خاطر پاندمی و کاهش درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید