افزایش 25 درصدی سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، هومن دمیرچی مدیر عملیات تاکسی آنلاین تپسی، ظهر پنج شنبه درباره چگونگی پیگیری های اجرا شده درباره افزایش سهمیه تاکسی های اینترنتی گفت: از آذر سال قبل که سهمیه بندی ها برای رانندگان تاکسی های اینترنتی آغاز شد، سهمیه آن ها را هفت لیتر برای هر 100 کیلومتر تعریف کردند.

افزایش 25 درصدی سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی

وی افزود: این عدد واقعا کافی نبود و رانندگان فشار زیادی را تحمل می کردند. در شهر تهران معمولا ماشین ها در هر 100 کیلومتر 9 لیتر را مصرف می کنند. علاوه بر این مساله از زمانی که کرونا در کشور شیوع پیدا کرد و کسب وکارها با مسائل روبرو شدند و شرایط اقتصادی رو به وخامت گذاشت، فشار بر رانندگان بیشتر از قبل شد.

دمیرچی اشاره کرد: کم شدن میزان درآمد و درخواست هایی که رانندگان تاکسی های اینترنتی برای رسیدگی به مسائل شان داشتند باعث شد مذاکراتی را با کارگروه سوخت وزارت کشور و وزارت نفت آغاز کنیم تا با افزایش سهمیه تاکسی های اینترنتی و نزدیک کردن میزان آن به عدد واقعی مورد نیاز، از فشار وارده به رانندگان کاسته شود.

وی گفت: تمام مجموعه هایی که در این مدت با آن ها مذاکره کردیم، از این مساله حمایت کردند و در نهایت پس از چند ماه مذاکره، برای رانندگان سهمیه 8.75 لیتر برای 100 کیلومتر در نظر گرفته شد. از این به بعد هم به همین شکل پیش خواهد رفت.

مدیر عملیات تاکسی آنلاین تپسی افزود: ما این کار را آغاز کردیم و پس از مدت کوتاهی مجموعه های دیگر هم برای حمایت به ما پیوستند. ضمن اینکه پس از این نیز برای سهولت زندگی رانندگان و معیشت آن ها مذاکره خواهیم کرد.

دمیرچی از واریز شدن سهمیه بنزین مربوط به یک ماه گذشته (21 اردیبهشت تا 20 خرداد) خبر داد.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1440

به "افزایش 25 درصدی سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 25 درصدی سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید