اهواز، نکونام: مقابل نساجی فقط به برد فکر می کنیم، روند فولاد رو به رشد است

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: من در فوتبال به اینکه زیاد گل رد و بدل گردد کاری ندارم، فردا باید 90 دقیقه کوشش کنیم تا به موفقیت برسیم.

اهواز، نکونام: مقابل نساجی فقط به برد فکر می کنیم، روند فولاد رو به رشد است

به گزارش تور ارمنستان ارزان از اهواز، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی مقابل نساجی مازندران گفت: مسروری خاصی همواره درباره نساجی در وجودم وجود دارد. درباره بازی باید بگویم که تیم نساجی با کمترین تغییرات است. در امر گلزنی پیروز هستند و خوب گل می زنند و خط حمله خوبی دارند. با توجه به شناختی که از حریف داریم سعی می کنیم که بازی خوبی باشد و در نهایت به پیروزیت برسیم. احتیاج به حضور طرفداران و حمایت آنها داریم تا فردا بتوانیم از حمایت آنها استفاده کنیم و به پیروزیت برسیم.

وی ادامه داد: من از روز اول که به فولاد آمدم، حرفم این بود که تیمی که تغییرات زیادی داشته، احتیاج به زمان دارد. تیم ما در همه زمینه ها درحال پیشرفت است. کل خطوط ما روبه جلو حرکت می نماید. نگاه من به فوتبال این است که به کل مجموعه تیم نگاه می کنم و این روند روبه رشد را در تیم می دیدم. با توجه به تجربه ای که دارم صحبت می کنم و این دوران را من گذرانده ام، تیمی که این همه تغییر و تحول دارد احتیاج به زمان دارد. مطمئن باشید هرچقدر که زمان بگذرد تیم ما منسجم تر و بهتر خواهد شد. ما سال جاری 6 بازیکن توانستیم جذب کنیم و اگر تقویت شویم قطعا شرایط مان خیلی بهتر می گردد. در هر بازی تمام کوشش مان را می کنیم و همه توان مان را به کار می بریم تا بتوانیم بهترین صندلی را برای فولاد به دست بیاوریم و طرفداران مان را مسرور کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اضافه نمود: تیم نساجی در فاز تهاجمی خوب است، وقتی برای یک تیم صحبت می کنیم برای کل تیم صحبت می کنیم. من به شخص خاصی کاری ندارم و تمام تمرکزم روی تیم خودمان است، برای همه تیم ها احترام قائل هستیم. بازی خودمان را انجام می دهیم و تاکتیک خودمان را پیاده می کنیم تا انشالله پیروز شویم.

نکونام ادامه داد: حمایت لازم از بازیکنان و کادرفنی و کادر پزشکی و همه کسانی که در تیم صورت می گیرد. آقای آذری برای تیم زحمت می کشند تا تیم به پیروزیت برسد. از آقای محمدی هم تشکر می کنم و حمایت های ایشان از روزی که به باشگاه آمدم وجود دارد. چیزی که مهم است پیروزیت یک باشگاه فقط برای 11 نفر بازیکنان اصلی و یا 40 نفر کل تیم نیست، بلکه باشگاه و مدیریت تیم و مدیریت کارخانه را برای پیروزیت احتیاج داریم، حتی حمایت طرفداران برای رسیدن به پیروزیت لازم است و رسانه ها هم که یاری می نمایند تا اخبار بازیکنان و باشگاه به اطلاع مردم برسد و به پیروزیت تیم یاری می نمایند. پیروزی تیم برای یک نفر یا دو نفر نیست، همه با هم به پیروزیت می رسند و همه با هم شکست می خورند. این موضوع در تمام جهان وجود دارد که پیروزیت برای کل مجموعه است نه فقط یک نفر.

وی گفت: من در فوتبال به اینکه زیاد گل رد و بدل گردد کاری ندارم. فردا یک بازی داریم و باید 90 دقیقه کوشش کنیم تا به پیروزیت برسیم. تمام کوشش مان را می کنیم و قول می دهیم که تمام توان مان را بگذاریم برای اینکه به پیروزی برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 811

به "اهواز، نکونام: مقابل نساجی فقط به برد فکر می کنیم، روند فولاد رو به رشد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، نکونام: مقابل نساجی فقط به برد فکر می کنیم، روند فولاد رو به رشد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید