تارتار: قبل از بازی با پیکان تماس هایی با بازیکنان تیمم گرفته اند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید قبل از ملاقات تیمش برابر پیکان تماس هایی با بازیکنان تیمش گرفته شده است.

تارتار: قبل از بازی با پیکان تماس هایی با بازیکنان تیمم گرفته اند

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پیکان در ملاقات معوق از هفته سوم لیگ برتر اظهار کرد: بازی نزدیکی را شاهد بودیم. متاسفانه بازیکنان ما اشتباهاتی داشتند. به بازیکنانم گفته بودم که اشتباه نکنند تا پیکان به ما گل نزند. درباره صحنه پنالتی هم که داور نظرش را عوض کرد و آن را نگرفت، باید بگویم شاید VAR در کشور ما وجود دارد و ما نمی دانیم. این برای بار دوم است که برای تیم هایی که من مربی آن هستم این اتفاق رخ می دهد. پارسال در اصفهان داور یک پنالتی به سود ما گرفته بود که تصمیم خود را تغییر داد. امروز هم که سرمربی ذوب آهن هستم این پنالتی به ضرر تیم ما برگردانده شد. امیدوارم عدالت اجرا شده باشد و داور اشتباه ننموده باشد.

وی اضافه نمود: آیا استادیوم انقلاب کرج استانداردهای لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر دارد؟ چمن استادیوم بلند بود و با بارندگی شرایط سخت شده بود. شاید تیمی که بخواهد جمع بازی کند و از اشتباهات حریف استفاده کند برایش مهم نباشد اما تیمی که می خواهد سازندگی کند و موقعیت ایجاد کند، در زمین نامناسب دچار مشکل می گردد. من از سازمان لیگ می خواهم اجازه ندهند که در هر استادیومی بازی برگزار گردد. در رختکن ما آب جمع شده بود. این درست نیست. رختکن ما سرد بود. باید نظارت بیشتر باشد.

او بعلاوه گفت: در کل به تیم پیکان تبریک می گویم و مسئولیت باخت با من است. متاسفانه قبل از بازی تماس هایی با بعضی از بازیکنان و کادر ما برقرار شد. نمی گویم بازیکن من کم کاری نموده اما برهم زدن تمرکز تیم حریف کار درستی نیست. این تماس ها درست نیست. باید در زمین مبارزه کنیم. بازیکن من با شرافت بازی نموده و مسئولیت باخت هم با من است اما تماس گرفتن واقعا عجیب است. پارسال هم چنین اتفاقی اتفاق افتاده است. به شما چه ارتباطی دارد که چه کسی چه کاری می نماید؟ مردانه بجنگید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2284

به "تارتار: قبل از بازی با پیکان تماس هایی با بازیکنان تیمم گرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: قبل از بازی با پیکان تماس هایی با بازیکنان تیمم گرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید