تسهیل در فرایند صدور مجوزهای سرمایه گذاری گردشگری در استان اصفهان

به گزارش تور ارمنستان ارزان، نشست مدیران و کارشناسان ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی 24 شهرستان استان اصفهان با معاون سرمایه گذاری و گردشگری استان برگزار گردید.

تسهیل در فرایند صدور مجوزهای سرمایه گذاری گردشگری در استان اصفهان

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا از تهران هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، سید علی صالح درخشان روز 6 بهمن 98 در این نشست گفت: با توجه به ایجاد تحولات در حوزه ساختار سازمان پیشین و تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و به منظور فراهم کردن امکان برنامه ریزی به منظور توسعه زیرساخت ها و بروزرسانی آمارهای تاسیسات گردشگری و همچنین حفظ حقوق ذی نفعان در حوزه گردشگری، سامانه الکترونیکی ثبت اطلاعات و آمار سرمایه گذاران گردشگری استان راه اندازی شد.

او اضافه نمود: این سامانه به منظور ثبت و پایش آمار و اطلاعات تاسیسات گردشگری ایجاد و برنامه ریزی و اجرای این سامانه در شهرستان های استان به مدیران ادارت شهرستانی تفویض می گردد.

درخشان توضیح داد: تا پیش از این فرآیند معرفی و ثبت نام سرمایه گذاران گردشگری در مرکز استان صورت می پذیرفت، لکن با توجه به اینکه در استان پهناور اصفهان ، 24 شهرستان و بیش از 800 دهستان و نزدیک به 2 هزار روستا وجود دارد، از این پس در راستای تسهیل در امر تاسیس مجموعه های گردشگری فرآیند هدایت، ثبت نام و اخذ مدارک و همچنین نظارت ماهیانه بر فعالیت سرمایه گذاران و رسیدگی به شکایات گردشگران از واحدهای گردشگری استان به ادارات شهرستانی تفویض شده و کارشناسان ارشد اداره کل نظارت و هدایت همکاران شهرستانی خود را به عهده خواهند داشت.

معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: تسهیل در امر سرمایه گذاری گردشگری در پهنه استان و کوتاه شدن زمان از یک سو و ایجاد انگیزه و بروز خلاقیت و افزایش توان کارشناسی در همکاران شهرستانی از سوی دیگر از جمله اهداف اجرای این طرح است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 959

به "تسهیل در فرایند صدور مجوزهای سرمایه گذاری گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیل در فرایند صدور مجوزهای سرمایه گذاری گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید