تهدید آذری به کنار گذاشتن مسلمان ، کوتاهی کند، تصمیم دیگری می گیریم

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می گوید: مسلمان ساخته و پرداخته باشگاه ذوب آهن است اما تمرکز کافی ندارد. اگر کوتاهی کند تصمیم دیگری خواهیم گرفت.

تهدید آذری به کنار گذاشتن مسلمان ، کوتاهی کند، تصمیم دیگری می گیریم

به گزارش تور ارمنستان ارزان ، بازی ندادن به محسن مسلمان و صحبت های امید نمازی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی ذوب آهن مقابل صنعت نفت، نشان از این دارد که سرمربی ذوب آهن از عملکرد هافبک تیمش راضی نیست. سعید آذری یک روز بعد از این مصاحبه در حمایت از سرمربی تیمش می گوید که محسن مسلمان باید 4 برابر پرسپولیس در ذوب آهن دوندگی داشته باشد. آذری در این رابطه تأکید می نماید: تاکنون به تعهداتش عمل ننموده و می توانیم او را راحت کنار بگذاریم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن همچنین شرح می دهد: درباره محسن مسلمان باید بگویم باشگاه ذوب آهن ثابت نموده است که به مفاد قراردادش متعهد است و نفراتی که در این تیم هستند با تمام وجود کوشش می نمایند. ذوب آهن باشگاهی نیست که ورزشکارش به باشگاه قبلی اش اشاره کند و بگوید من از منچستریونایتد یا فلان تیم آمده ام. مسلمان ساخته و پرداخته باشگاه ذوب آهن است اما تمرکز کافی ندارد. مسلمان باید بداند ما به اسم و رسم بازیکن پول نمی دهیم. محسن مسلمان با نظر امید نمازی جذب شد. زمانی که امید نمازی آمد، نظرش را درباره این بازیکن جویا شدیم و او هم رای به جذب مسلمان داد. مسئولیت بازی دادن و بازی ندادن به بازیکن با نمازی است. اینکه باشگاه و سرمربی چه انتظاری از بازیکن دارند، تعریف گردیده است. بازیکن باید با تمام وجود در زمین بدود و انتظارات را برآورده کند. اگر محسن مسلمان کوتاهی کند تصمیم دیگری خواهیم گرفت.

آذری همچنین می گوید: از امید نمازی کاملا حمایت می کنیم چون دارد کارش را درست انجام می دهد. روی دو اشتباه گل خوردیم. آیا باید بگوییم این تقصیر نمازی است؟ اگر امید نمازی کارش درست نبود که تیم به بازی بر نمی گشت و 10 نفره نتیجه را جبران نمی کرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تأکید می نماید: رشید مظاهری تا خاتمه فصل با ما قرارداد دارد و می ماند. رشید در چهار سال گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان ذوب آهن بوده است. ضمن اینکه بنده به محمدباقر صادقی دیگر دروازه بان تیم هم ایمان دارم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 15 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 172

به "تهدید آذری به کنار گذاشتن مسلمان ، کوتاهی کند، تصمیم دیگری می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید آذری به کنار گذاشتن مسلمان ، کوتاهی کند، تصمیم دیگری می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید