توزیع بیش از هزار و 600 تن کودشیمیایی درخوشاب

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: در 7 ماهه اول سال، بیش از یک هزار و 600 تن کود شیمیایی در شهرستان خوشاب توزیع شده است.

توزیع بیش از هزار و 600 تن کودشیمیایی درخوشاب

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از مشهد، ابراهیم رودسرابی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب، گفت: در 7 ماهه اول سال جاری حدودا یک هزار و 650 تن کود شیمیایی بین کشاورزان و باغداران این شهرستان توزیع شده است.

او اضافه نمود: مقدار حمل و توزیع کود اوره در شهرستان هزار 627 تن، کود فسفات 20تن، و کود پتاس 35 تن، بوده که به وسیله 4 کارگزار بانام های مهدی دولت آبادی، شرکت شاهد، شرکت شهید مشکان و سلطان آباد توزیع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب بر لزوم اهمیت تامین به موقع و مناسب کود و سایر نهاده های مورد احتیاج کشاورزان شهرستان تاکید نمود و ادامه داد: انجام این مهم برای رسیدن به کشاورزی پایدار لازم و لازم است و توزیع کود شیمیایی و مصرف بهینه آن با عملکرد محصولات کشاورزی رابطه تنگاتنگی دارد.

رودسرابی بیان نمود: خوشبختانه کود شیمیایی مورد احتیاج کشاورزان شهرستان برای استفاده در سال زراعی تازه به مقدار لازم تأمین شده و نگرانی از این بابت در سطح شهرستان وجود ندارد.

/ع. ظ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2216

به "توزیع بیش از هزار و 600 تن کودشیمیایی درخوشاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بیش از هزار و 600 تن کودشیمیایی درخوشاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید