ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت 10 امروز در 5 استان

به گزارش تور ارمنستان ارزان، معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام شروع ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت 10 صبح امروز گفت: هدف طرح مسکن ملی در این مرحله اقشار متوسط و کسانی است که بتوانند اقساط تسهیلات و آورده اولیه را تامین نمایند.

ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت 10 امروز در 5 استان

جهت دریافت خدمات خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، علی قائدی گفت: از 10 صبح امروز شنبه تا ساعت 24 روز یکشنبه بدون هیچ محدودیتی ثبت نام مسکن ملی در 5 استان آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، اردبیل و البرز انجام می گیرد.

او با تاکید بر این که برخلاف مرحله قبل ظرفیت ثبت نام نامحدود است گفت: بعد از ثبت نام بین متقاضیان واجد شرایط به صورت سیستمی قرعه کشی انجام می گیرد.

معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان این که معمولا پروژه های مسکن 2 ساله تمام می گردد گفت: متراژ ها با توجه به شرایط و استان ها متفاوت است، متوسط حدود 100 متر و بر اساس برآورد اولیه هزینه ساخت هر متر مربع هم حدود 2 میلیون تا 2.5 میلیون پیش بینی شده که البته با توجه به شرایط اقتصادی و تورم و ... ممکن است کمتر یا بیشتر از این ارقام هم بگردد.

او درباره شرایط متقاضیان مسکن ملی گفت: یکی اینکه از سال 84 به بعد سند مسکنی به نامشان نبوده باشد و خانه نداشته باشند، از تسهیلات دولتی مسکن استفاده نکرده باشند و در شهر ثبت نامی ساکن باشند و بتوانند به لحاظ اقتصادی پروژه را تا آخر همراهی نمایند.

قائدی گفت: کسانی که به دلایلی مرحله قبل انصراف داده اند این بار هم فرصت ثبت نام دارند و می توانند ثبت نام نمایند، اما کسانی که فاقد شرایط بوده اند در صورت ثبت نام مجدد باز تایید نخواهند شد.

معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به رایزنی ها با دستگاه ها و بخش خصوصی برای کاهش هزینه ساخت واحد ها گفت: تسهیلات پیش بینی شده برای این واحد ها بین 70 تا 100 میلیون است و اقساط آن هم حدود 1 میلیون و 700 هزار تومان می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1064

به "ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت 10 امروز در 5 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی از ساعت 10 امروز در 5 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید