حزب اعتدال و توسعه:گروه های سیاسی دنیا اسلام به کارزار دنیای محکومیت دولت فرانسه بپیوندند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، حزب اعتدال و توسعه در محکومیت اظهارات موهن رئیس جمهور فرانسه بیانیه ای صادر کرد.

حزب اعتدال و توسعه:گروه های سیاسی دنیا اسلام به کارزار دنیای محکومیت دولت فرانسه بپیوندند

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرنگاران، متن این بیانیه به این توضیح است:

امت اسلامی، سال جاری در حالی زادروز باسعادت پیامبر رحمت و هفته وحدت را گرامی می دارد که تحرکات اسلام ستیزانه از سوی دشمنانِ این دین رحمانی، سازمان یافته تر و گسترده تر از پیش شده است.

سخنان موهن رئیس جمهور فرانسه در حمایت از بازنشر اسائه ادب به ساحت منزه پیامبر عظیم الشان اسلام را باید نشانی دیگر از خشم عمیق غرب از شکست دسیسه شیطانی شان در ایجاد فرقه منحوس داعش که هدفی جز ضربه به جامعه عظیم اسلامی و ترویج اسلام هراسی در دنیا نداشت، ارزیابی کرد.

اسلام ستیزی با ترویج گفتمانِ نفرت پراکنی روی دیگر اسلام هراسی با ترویج تفکراتی ارتجاعی و خشونت آمیز است و هر دو برآمده از خوی کهنه و پوسیدهِ استعمارگری و استثمارگری غربی است.

نابودی داعش که در پرتو همراهی و همگامی ملت های مسلمان منطقه اعم از شیعه و سنی تحقق یافت، تجربه ای گران سنگ و ذی قیمت است که می تواند چراغ راه امت اسلام در ناکام گذاشتن دسیسه های اسلام ستیزانه ای همچون مورد اخیر باشد.

حزب اعتدال و توسعه ضمن محکومیت شدید اظهارات موهن رییس جمهور فرانسه، از احاد مسلمانان بالاخص احزاب و گروه های سیاسی در اقصی نقاط دنیا اسلام می خواهد به کارزار دنیای محکومیت اقدامات نفرت پراکنانه دولت فرانسه علیه دین مبین اسلام بپیوندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1584

به "حزب اعتدال و توسعه:گروه های سیاسی دنیا اسلام به کارزار دنیای محکومیت دولت فرانسه بپیوندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب اعتدال و توسعه:گروه های سیاسی دنیا اسلام به کارزار دنیای محکومیت دولت فرانسه بپیوندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید