خاوری مورد شناسایی پلیس کانادا نهاده شد، در حال پیگیری استرداد وی هستیم

به گزارش تور ارمنستان ارزان، رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به آخرین اقدامات پلیس بین الملل در پیگیری پرونده خاوری گفت: پلیس کانادا عنوان نموده است که پرونده وی برای مقامات قضایی این کشور ارسال شده و باید به وسیله وزارت خارجه پیگیر دستگیری وی شویم.

خاوری مورد شناسایی پلیس کانادا نهاده شد، در حال پیگیری استرداد وی هستیم

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش خبرنگار انتظامی تور ارمنستان ارزان، سردار مسعود رضوانی در نشست خبری ظهر امروز خود با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری پرونده خاوری، گفت: با پیگیری های ما پس از صدور اعلان قرمز پلیس اینترپل برای این فرد و ارائه آدرس دقیق وی در کانادا، خاوری مورد شناسایی پلیس کانادا نهاده شد و در حال حاضر در حال پیگیری دستگیری و استرداد وی هستیم.

وی گفت: در آخرین پیگیری های ما پلیس کانادا عنوان نموده است که پرونده خاوری برای مقامات قضایی کشور کانادا ارسال شده و ما می بایست پیگیری های خود را از سوی مراجع قضایی دنبال کنیم.

رئیس پلیس بین الملل ناجا در پاسخ به تور ارمنستان ارزان، گفت: سازمان اینترپل به ما اعلام نموده که ما باید به وسیله وزارت خارجه و از روش های دیپلماتیک و با بهره مندی از معاضدت های قضایی، پیگیری پرونده خاوری را انجام دهیم.

سردار رضوانی اعلام نمود: ما از پلیس کانادا درخواست نموده ایم تا بتوانیم تیمی را به این کشور اعزام نموده تا به صورت مستقیم ناظر بر روند رسیدگی به پرونده خاوری باشیم.

وی اضافه نمود: من در سه سال اخیر دو بار با همتای خود در پلیس اوتاوا صحبت کردم و عنوان کردند که پناه دادن به مجرمین نه تنها به ضرر کشور محل جرم بلکه به ضرر کشور پناهنده مجرمین نیز هست.

رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: شاهد این ضرر انجام اقدامات تروریستی اخیر در کشور استرالیا است که هفت سال پیش از اقدام تروریستی این تبعه ایرانی مدارک کلاهبرداری وی را در اختیار پلیس قرار دادیم ولی پلیس این کشور هیچ پاسخی به این موضوع نداده بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 591

به "خاوری مورد شناسایی پلیس کانادا نهاده شد، در حال پیگیری استرداد وی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاوری مورد شناسایی پلیس کانادا نهاده شد، در حال پیگیری استرداد وی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید