خبرنگاران شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، تهران- خبرنگاران- شایعات مربوط به برگزاری جلساتی توسط مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برای افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی در حالی مطرح می گردد که پیگیری خبرنگار خبرنگاران نشان می دهد؛ چنین جلساتی اصلاً برگزار نشده ضمن آنکه قیمت گذاری بنزین نیز در حیطه اختیارات این شرکت نیست.

خبرنگاران شایعه گرانی بنزین تکذیب شد

به گزارش خبرنگاران، قیمت گذاری بنزین همیشه از موضوعات مهم برای افکار عمومی به شمار می رود؛ از همین رو هر شایعه ای در این مورد که در فضای مجازی مطرح می گردد بسرعت منتشر شده و فضای جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

در آخرین نمونه، روز دوشنبه شایعاتی مبنی بر برگزاری جلساتی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت برای افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی دست به دست شد.

در پی انتشار این شایعات با موضوع برگزاری نشست فی مابین دو شرکت یادشده درخصوص پیشنهاد افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی، خبرنگار خبرنگاران از روابط عمومی این شرکت کسب اطلاع کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ، به تازگی هیچ نشستی بین این شرکت و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت برگزار نشده و خبر مربوطه قویاً تکذیب می گردد.

نکته مهمتر آن است که اساساً مباحث مربوط به قیمت گذاری فرآورده های نفتی اصلی نظیر بنزین و گازوئیل، در حیطه وظایف و اختیارات هیأت وزیران و مجلس شورای اسلامی بوده و این شرکت به عنوان یک دستگاه اجرایی، صرفاً مجری قوانین مصوب ابلاغی است.

بنابر این ارائه هرگونه پیشنهاد در ارتباط با تغییر قیمت فرآورده های نفتی، خارج از چارچوب مسؤولیت و اختیارات این شرکت است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1876

به "خبرنگاران شایعه گرانی بنزین تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شایعه گرانی بنزین تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید