رهبرکره شمالی طی الارض می کند؟

به گزارش تور ارمنستان ارزان، ایسنا نوشت: روزنامه رسمی کره شمالی اذعان کرد که رهبران این کشور نمی توانند به صورت جادویی و سحرآمیز طی الارض کنند یا زمان و مکان را در تسخیر خود داشته باشند، البته اینها ادعاها و شایعاتی است که در کره شمالی وجود دارد.

رهبرکره شمالی طی الارض می کند؟

روزنامه رودونگ سینمون چاپ کره شمالی نوشت، تا پیش از این از قابلیت های سحرآمیز طی الارض کردن و تحت کنترل درآوردن زمان و مکان توسط کیم جونگ اون و کیم جونگ ایل، رهبران فعلی و قبلی کره شمالی به عنوان یک سنت دیرینه با هدف پرستیدن و بت ساختن از این دو استفاده می شد اما اکنون این مساله رد شده است.

طی الارض یکی از افسانه هایی است که از سوی کره شمالی برای پرستیدن رهبران این کشور از سوی مردم مورد استفاده قرار گرفته است. این روزنامه متعلق به حزب حاکم کره شمالی نوشت: از نظر واقع گرایانه، هیچ فردی نمی تواند به طرز ناگهانی ناپدید شود و بار دیگر در یک فضای دیگر ظاهر شود.

روز پنجشنبه، یکی از مقام های وزارت اتحاد مجدد در کره جنوبی گفت، فرایند تغییر شرایط رژیم فعلی قابل توجه است. این مقام مسئول به خبرگزاری یونهاپ گفت: به نظر می رسد که بر میهن پرستی و عشق به مردم تأکید می شود نه افسانه ای بودن رهبران.

از زمانی که کیم جونگ اون نتوانست در نشست دوم با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در هانوی، ویتنام به توافق برسد، بر رویکرد انسانی خود تمرکز کرده و به مردم کره شمالی تاکید کرده تا از افسانه ای جلوه دادن رهبرشان دوری کنند. وی گفته بود: افسانه ای جلوه دادن رهبران و فعالیت های انقلابی آنها باعث پوشانده شدن حقیقت می شود.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مرداد 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1369

به "رهبرکره شمالی طی الارض می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبرکره شمالی طی الارض می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید