رونالدو: هنوز هم عاشق فوتبال هستم، در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارم

فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس می گوید در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارد.

رونالدو: هنوز هم عاشق فوتبال هستم، در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارم

به گزارش خبرنگاران، کریستیانو رونالدو 34 ساله که پیش از این اشاره کرد بود شاید مانند بازیکنانی همچون رایان گیگز و پائولو مالدینی تا 40 سالگی به بازی کردن ادامه دهد، در گفت وگو با سایت اسپورت بایبل درباره آینده حرفه ای اش گفت: من هنوز هم عاشق فوتبال هستم. عاشق این هستم که هواداران و کسانی که مرا دوست دارند را با بازی ام سرگرم کنم. مسئله سن نیست، بلکه مسئله ذهنیت است. کسی چه می داند که یک یا دو سال دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد!

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: نمی خواهم از کسی تقلید کنم. همیشه باید خودتان باشید اما می توانید چیزهای کوچکی از الگوهای خوب برداشت کنید و این تنها مربوط به فوتبال نمی شود و می توان از ورزشکاران رشته های دیگری همچون فرمول یک، NBA، گلف و UFC نکته هایی را الگوبرداری کرد. بهترین ورزشکاران اخلاق کاری مشابهی دارند. حتی مدیرعاملان بهترین کمپانی ها همیشه باانگیزه هستند و برای رسیدن به بهترین چیزها باید سخت تلاش کنند.

مهاجم پرتغالی یوونتوس که تاکنون به عناوین انفرادی و تیمی مختلفی از جمله کسب پنج جایزه توپ طلا دست یافته، در ادامه گفت: باید به خودتان اعتماد داشته باشید. در فوتبال من کنترل بیشتری دارم و می دانم که می توانم چه کارهایی انجام دهم. در تجارت اما اوضاع کمی متفاوت است و شما به افراد دیگر هم وابسته هستید اما من در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارم و فعالیت در این حوزه هم چالشی برای من خواهد بود.

کریس رونالدو در انتها تأکید کرد: چیزهایی که در فوتبال به دست آورده ام حاصل سال ها سختکوشی، فدارکاری و اشتیاق است. من هنوز خارج از فوتبال نیستم اما انسان رقابت طلبی هستم و دوست ندارم نفر دوم یا سوم باشم. همیشه می خواهم نفر اول باشم، برای همین در دنیای تجارت صد درصد تلاشم را به کار خواهم بست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 آبان 1398 شناسه مطلب: 732

به "رونالدو: هنوز هم عاشق فوتبال هستم، در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: هنوز هم عاشق فوتبال هستم، در دنیای تجارت هم تیم خوبی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید