سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم، امیدوارم این تیم مثل همواره بدرخشد

احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد که در خانواده استقلالی حضور داشته و آگاهی کامل از فوتبال دارد.

سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم، امیدوارم این تیم مثل همواره بدرخشد

احمد سعادتمند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد حضورش در هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: ابتدا از وزیر ورزش و جوانان و مجمع باشگاه استقلال و همچنین عزیزانی که تا الان در هیئت مدیره و در خانواده خوب استقلال حضور داشتند، تشکر می کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که چطور می تواند به باشگاه استقلال یاری کند، گفت: در سوابق خدمتی ام جدا از اینکه در استان ها مدیرکل و معاون ورزشی بودم، در فدراسیون ها نیز سمت سرپرستی داشتم. در چهار باشگاه به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فعالیت می کردم. در سال 62، فوتبال جوانان و تیم منتخب مازندران را راهنمایی می کردم و در خانواده فوتبالی و استقلالی بودم. بیش از 30 سال در ورزش کشور هستم و آگاهی کامل به فوتبال و استقلال دارم و امیدوارم بتوانم به این باشگاه یاری نموده و کارها را با آرامش پیش ببریم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: همه اعضای هیئت مدیره هم قسم شدیم که به باشگاه یاری کنیم و برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. امیدوارم همه ما یاری کنیم تا استقلال مانند همواره بدرخشد. استقلال پرافتخارترین تیم ما بوده و باشگاه مردمی است و شک ندارم به یاری همه و کسانی که در استقلال حضور دارند، بتوانیم این تیم را به صندلی اصلی اش برسانیم.

سعادتمند در مورد مسائل اقتصادی باشگاه استقلال گفت: پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره استقلال، فتحی در رابطه با مباحث اقتصادی و فنی در خدمت دوستان خواهد بود. آمده ایم که مسائل را حل کنیم و انشاء الله که مسئله ای نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 13 خرداد 1398 شناسه مطلب: 378

به "سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم، امیدوارم این تیم مثل همواره بدرخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم، امیدوارم این تیم مثل همواره بدرخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید