سلطه گری شیطانی بر زنان خانه دار با تهدید به قتل

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مرد شیطان صفت با تهدید به قتل زنان خانه دار را تحت سلطه خود می گرفت تا به خواسته شوم خود برسد.

سلطه گری شیطانی بر زنان خانه دار با تهدید به قتل

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش، مرد شیطان صفت که از اوباش است وقتی رازش فاش می شد با تهدید از مردان می خواست زنان خود را طلاق بدهند. این شرور سابقه دار دیروز در دادگاه حضور یافت تا تحقیقات درباره پفراینده سنگین وی تکمیل گردد.

بهمن سال 97 مردی وحشت زده و ناراحت درحالی که می ترسید افشاگری کند خودش را به پلیس آگاهی تهران رساند و پرده از خیانت همسرش برداشت.

این مرد که ادعا داشت جانش در خطر است از همسرش و یک شرور سابقه دار شکایت کرد.

مرد جوان گفت: 10 سال است با همسرم ازدواج نموده ام و صاحب یک دختر پنج ساله هستم. مدتی پیش یک زن جوان مقابل مغازه ام آمد و به من ابراز علاقه کرد. او می گفت بیوه و صاحب دو بچه است و به من علاقه مند شده است. من به او گفتم همسر و فرزند دارم، اما زن جوان حرف هایی زد که از شنیدن آن شوکه شدم او به من گفت همسرت با یکی از اراذل و اوباش محله به نام پوریا در رابطه است.

وی ادامه داد: من آن روز به خانه رفتم و در این باره از همسرم سوال کردم، اما همسرم گفت اشتباه می کنم. من چند روز رفت و آمد های همسرم را زیر نظر گرفتم و مطمئن شدم با شرور محله رفت و آمد دارد. به همین دلیل سراغ پوریا رفتم، اما او به رویم چاقوکشید و تهدید کرد تا از همسرم جدا شوم.

این مرد گفت: چند روزی از این ماجرا گذشته بود که پوریا عکس های سیاهی را برایم ارسال کرد که از دیدن آن شوکه شدم. همسرم و پوریا با هم در رابطه بودند. من همان شب دست به خودکشی زدم، اما زنده ماندم. چند روز بعد پیش روان شناس رفتم و به توصیه او از همسرم جدا شدم، اما بعد از جدایی دخترم از نظر روحی آسیب زیادی دید به همین دلیل با همسرم صحبت کردم تا حاضر به ادامه زندگی گردد، اما قبول نکرد.

مرد جوان گفت: همان شب شرور محله مان با تفنگ به مغازه ام حمله ور شد و مرا تهدید کرد تا دیگر سراغ همسر سابقم نروم. حالا امنیت جانی ندارم و از پوریا شکایت دارم. من مطمئن هستم پوریا با تهدید تفنگ همسرم را مجبور نموده است تا به خواسته شیطانی او تن دهد.

به دنبال شکایت مرد جوان پلیس به ردیابی مرد شرور پرداخت و دریافت او به اتهام حمل سلاح تحت تعقیب بوده ومتواری شده است.

پلیس با اطلاعاتی که به دست آورد پایان وی را در کرج دستگیر کرد و درحالی که او ادعای بی گناهی می کرد ماموران با آنالیز تلفن همراه مرد شرور دریافتند این مرد با چندین زن دیگر نیز رابطه داشته و با تهدید چاقو و تفنگ آن ها را مجبور به برقراری رابطه می نموده است.

یکی دیگر از زنان در بازپرسی ها فاش کرد که همواره از پوریا می ترسید و نخستین بار او را با تهدید به قتل مجبور به رابطه سیاه نموده است.

پوریا که بازداشت شده بود دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران حاضرشد تا پشت در های بسته و غیر علنی به سوالات قضات دادگاه پاسخ دهد.

با تکمیل تحقیقات از این مرد و همچنین دیگر زنان پفراینده که با آنالیز فیلم های سیاه شناسایی شده اند، قرار است پوریا به زودی محاکمه گردد.

ساده لوحی پاشنه آشیل ویرانگر

دکتر امان ا... قرایی مقدم جامعه شناس و استاد دانشگاه

زنان متاهلی که کمبود عاطفی شدید دارند و از سوی همسران خود بی توجهی می بینند و در محیط خانواده و ارتباط با همسر به لحاظ عاطفی در کمبود و کاستی به سر می برند ممکن است در محیط های اجتماعی فریب چرب زبانی مردان شیطان صفتی را بخورند که در ابتدای ارتباط صمیمیت و عاطفه موقتی دریافت نمایند، اما به مرور زمان وقتی وابسته فرد می شوند برای رسیدن به احتیاج عاطفی و مهر و محبت به این مردان که هدف شان سوء استفاده است، باج دهند. متاسفانه ساده اندیشی این زنان سبب می گردد به راحتی فریب بخورند و حتی مرتکب جرایم و خلاف های سنگین تری مانند قتل یا همسرکشی شوند. این زنان وقتی در دام این مردان گرفتار می شوند برای حفظ آبرو و حیثیت خانوادگی شان چاره ای جز سکوت و باج دهی ندارند و از سوی دیگر، چون شخصیت شان متکی و وابسته است به این راه پنهانی آسیب زا ادامه می دهند. اغلب زنانی که در جامعه کمتر حضور دارند و اجتماعی نیستند بعد از حضور در جامعه دچار سردرگمی می شوند و به دلیل خلأ های عاطفی که دارند ممکن است به عنوان یک همدم یا دوست اجتماعی به این مردان نگاه نمایند در حالی که پشت پرده این ارتباط اتفاقات هولناک تری نهفته است. بعضی از این زنان فریب خورده حاصل ازدواج اجباری و تحمیلی از سوی خانواده هستند و بعضی دیگر قربانیان ازدواج های ناخواسته در سن کم هستند و با چرب زبانی مردان سودجو مرتکب رفتار های غیراخلاقی و اجتماعی می شوند که حتی تا پای چوبه دار می فرایند، زیرا دست به همسرکشی و قتل زده اند. بعضی از این زنان از عاقبت شومی که در انتظارشان است خبر ندارند و، چون آگاهی اندکی از بعضی اتفاقات دارند بدون آگاهی فریب این مسائل را می خورند و وارد رابطه های شوم پنهانی می شوند. این زنان متاهل به دلیل ترس از طلاق و رهایی و جدا شدن از فرزند یا فرزندان به جای این که تصمیم به طلاق بگیرند سپس وارد ارتباط با فرد دیگری می شوند و در زندگی خانوادگی و متاهلی با همسر به سر می برند در حالی که برای برطرف احتیاج های عاطفی و محبت انگیز اسیر مردان هوس باز می شوند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 946

به "سلطه گری شیطانی بر زنان خانه دار با تهدید به قتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطه گری شیطانی بر زنان خانه دار با تهدید به قتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید