فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396

به گزارش تور ارمنستان ارزان، فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج جدی (Capricorn)

فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396

فروردین

امروز کمی به خودتان فکر کنید. ببینید برای دوستانش خودتان چه کاری می توانید انجام دهید. مثلا شاخه گلی برای شاد کردن خود بخرید یا کارهایی از این قبیل. این چند روز شما آنقدر سرگرم فکر کردن به احتیاجات گروه بوده اید که رسیدگی کردن به خودتان را به کلی فراموش نموده اید. امروز از آن روزهایی است که دلتان می خواهد دور و برتان پر از آدم باشد و حال و حوصله خانه نشینی را ندارید و ممکن است اگر در خانه بمانید دعوا درست کنید. عشقتان را با خود همراه کنید و به مهمانی بروید، بیرون از خانه با دوستانتان قرار بگذارید یا هر کار دیگری که از آن لذت می برید را انجام دهید. روزهای باقی مانده این ماه برای شما روزهای پرمشغله ای خواهند بود، پس از فرصتی که دست داده خوب استفاده نموده و تا می توانید استراحت کنید .

اردیبهشت

امروز روزی است که خودتان باید سکان راهنمایی جهت زندگیتان را در اختیار بگیرید. آن کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید، حتی اگر دیگران به مخالفت با شما بپردازند. شما خیلی خوب می دانید که بهترین کار ممکن برای شما و شرایط فعلی چه کاری خواهد بود، پس نگذارید انرژی منفی دیگران روی قضاوتتان اثر بگذارد. به اندازه بقیه جسور و شجاع باشید، شما این حق را دارید که عقاید خودتان را بیان کنید و بر اساس باورهایتان عمل کنید. حرف هایی که بین اعضای خانواده در خصوص یک نفر از نزدیکانتان دهان به دهان می چرخند را نادیده گرفته و اگر یاریی از دستتان بر می آید از این فرد دریغ نکنید .

خرداد

اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و مانند یک نجیب زاده لباس بپوشید. استفاده از بهترین لباس ها و بهترین عطرهایتان، شما را در بالاترین سطح اعتماد به نفس نگه می دارد. تا جایی که می توانید لبخند به لب داشته باشید و دیگران را با انرژی مثبت خود تحت تاثیر قرار دهید. قدرت بسیار زیادی در دسترس شما قرار گرفته است، پس از آن به خوبی بهره ببرید. قلبتان را به روی کسانی که دوست دارید باز نموده و احساستان را نسبت به آنها بیان کنید، تا روز آن ها را نیز بسازید. سرتان را بالا بگیرید، شانه هایتان را عقب بدهید و به خودتان افتخار کنید. اگر همه این کارها را انجام دهید در انتها روز وقتی به آنچه پشت سر گذاشته اید نگاه می کنید انرژی و انگیزه زیادی برای شروع یک روز فوق العاده دیگر در خود احساس خواهید کرد .

تیر

امروز حسی درونتان می گوید که باید با دیگران درد و دل کنید. به ندای قلبتان گوش نموده و با دوستان نزدیک خود صحبت کنید. از این حالت استفاده نموده و به روزتان شور و هیجانی بیشتر بدهید. در این راه به دیگران نشان بدهید که حرفی برای گفتن دارید که از آن مطمئن هستید و از بیان کردن آن هراسی ندارید. در هر کاری که می کنید شوخ طبعی را هم نباید فراموش کنید. این کار شما را از هر در بسته ای عبور خواهد داد. این عادت قدیمی شما است که هر چیزی را که فکر می کنید روزی به کارتان خواهد آمد را نگه می دارید. امروز سری به کمدهایتان زده و خودتان را از شر این همه خرت و پرت به دردنخور رها کنید .

مرداد

امروز به مانند دوران کودکی بسیار شاد و کنجکاو هستید. گاهی ضروری است که سر به کودک درون بزنیم. آن را سرکوب نکنید و اجازه دهید هر طور که دوست دارد رفتار کند. همراه با خانواده و دوستان به دامان طبیعت بروید و تا می تواند بازی کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. همواره برای فکر کردن به کارهایی که باید انجام دهید وقت هست، ولی بهتر است امروز را با فکر کردن به این کارهای عقب افتاده و سرزنش کردن خودتان برای خود به روزی وحشتناک تبدیل نکنید.

شهریور

خوردن غم و غصه جز خراب کردن روزتان حاصلی ندارد پس همین حالا از این حال و هوای گرفته بیرون بیایید و کمی بخندید. به جای این که در خانه بنشینید و افکار بی فایده کنید و غصه بخورید بیرون بروید. به زیر نور خورشید بروید، تا وقتی این همه زیبایی در خارج از منزل در انتظار شماست چرا باید در خانه بمانید؟! امروز به خودتان سخت نگیرید و پر از انرژی باشد. یادتان باشد که شاد بودن کاملا به تصمیم خودتان بستگی دارد. اگر هیچ برنامه خاصی ندارید و کاری برای انجام دادن ندارید و حوصله تان سر رفته است، با شریک زندگیتان به ملاقات یکی از اقوامی که دوستش دارید روید. باور کنید زیادی تنها ماندن در منزل برای رابطه تان خوب نیست و باعث می گردد روی ایرادهای یکدیگر زوم کنید .

مهر

18 تیرماه روز درخشان برای شما خواهد بود. هر طور که مایلید و لذت می برید لباس بپوشید و از خانه خارج شوید. امروز فرصت این را خواهید داشت که به احساسات خود جانی تازه ببخشید. اگر بخشی از زندگیتان هست که راکد باقی مانده است یا به آن انرژی تازه ای داده و در آن خلاقیت به کار گیرید و یا آن را از زندگیتان حذف کنید. در حال حاضر در زمینه روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید و فرصت های زیادی در انتظار شما هستند که هر یک تنها منتظر یک اشاره از شما هستند. خودتان را در زندانی که از خاطرات گذشته برای خود ساخته اید محبوس نکنید و فرصتی دوباره برای دوست داشتن و دوست داشته شدن به خودتان بدهید .

آبان

اگر مسئله ای عاطفی باعث رنجش خاطرتان شده است به دنبال راه حلی برای رفع کردن آن باشید. ماندن در این شرایط چندان برای حال روحیتان مناسب نیست. راه های غیر منطقی مثل پرخوری عصبی گزینه خوبی نیستند و به حل این موضوع یاری نمی نمایند. چنین کارهایی تنها سرپوشی موقت برای مشکل شما هستند و دیر یا زود این زخم دوباره سر باز خواهد نمود. مشکل را از ریشه برکنده و شادی و سرزندگی را جایگزین آن کنید. همه ما تمام مدت داریم با سختی ها و مسائل دست و پنجه نرم می کنیم، ولی کمتر کسی است که بتواند خوشبختی ها و نعمت هایی که در کنار این مسائل دارد را دیده و از آنها لذت ببرد. شما هم سعی کنید بخش های زیبای کتاب زندگیتان را ببینید و از آنها لذت ببرید .

آذر

حرف های دیگران هر طور که شده به گوش شما می رسد پس شما هم ایده هایتان را بیان کنید تا وارد بحثی جدی شوید. برای حفظ صلح و آرامش دیگران، خودتان و آنچه که به صلاحتان است را قربانی نکنید. تغییراتی که ضروری است را طوری به وجود بیاورید که به نفع هر دو طرف باشد. دروغ هایی که امروز می گویید برایتان دردسرساز خواهند شد، پس بهتر است سعی کنید به هیچ وجه دروغ نگویید. شاید داشتن صداقت در این لحظه شما را دقیقا به همان هدفی که دارید نرساند، ولی حداقل خیالتان از این بابت راحت است که هیچ ریسکی در آینده در انتظاتان نخواهد بود و تکلیف همه چیز روشن می گردد .

دی

افراد خودخواه و منفعت طلب را از خود دور کنید. این ها افرادی هستند که جلوی پیشرفتتان را می گیرند پس مراقب خود باشید. در وقت و انرژی که برای دیگران صرف می کنید منطقی باشید. برخی ها می خواهند از روح عظیم شما سوء استفاده نمایند. از قدرت تشخیص خود برای یافتن ریشه مسائل و ایجاد تغییرات لازم برای حل آنها بهره ببرید. احساس می کنید عشقتان از شما فاصله گرفته است و چیزی هست که نمی خواهد با شما در میان بگذارد. هر چند این موضوع ذهنتان را درگیر نموده است، به او فشار نیاورید و شکیبا باشد، به وقتش او هر چیزی که لازم باشد را به شما خواهد گفت .

بهمن

امروز برایتان روز دلچسبی خواهد بود. روزی که احساس می کنید انرژی و تحرک زیادی وجودتان را فرا گرفته است. هر کاری که می کنید سعی کنید از انجام آن لذت ببرید و وقت خوبی را پشت سر بگذارید. با رویکردی ماجراجویانه و همراه با روحیه بالا در هر شرایطی به موقعیت مطلوب خواهید رسید. در حال حاضر شما قدرت ایجاد تغییراتی عظیم و مهم را دارید که بر آینده شما تاثیری قابل توجه خواهند داشت. البته عظیم بودن تغییرات لزوما نشان دهنده خوب بودن آنها نیست و باید پیش از هر کاری تمام جوانب را در نظر گرفته و اگر ضروری است با قدم هایی کوچک راهتان را شروع نموده و زمینه را به مرور زمان برای تغییرات عظیم آماده کنید .

اسفند

همواره منتقدی با انصاف باشید و تمامی جوانب یک کار را در نظر بگیرید. دیدن جنبه مثبت و تعریف کردن از یک کار می تواند به ختلق آن روحیه ای دو چندان دهد. امروز شما به توجهی بیش از همواره احتیاج دارید، پس با افرادی که به شما روحیه می دهند و باعث شادیتان می شوند وقت بگذرانید. یادتان باشد اگر همواره در فکر آینده باشید زیبایی های لحظاتی که در آن هستید را از دست خواهید داد. خوشبختانه اوضاع اقتصادیتان حتی اگر برای خودتان چندان ملموس نباشد بهتر شده است، این فرایند رو به رشد تا آخر تابستان ادامه خواهد داشت و آن زمان است که می توانید این بهبود را در تمامی جنبه های زندگی خود به طور قابل توجهی احساس کنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1642

به "فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 18 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید