فدراسیون فوتبال 35 میلیارد تومان محکوم شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، فدراسیون فوتبال از سوی فیفا به پرداخت یک میلیون و 400 هزار یورو به دستیاران مارک ویلموتس محکوم شد.

فدراسیون فوتبال 35 میلیارد تومان محکوم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا ، فدراسیون فوتبال طی روزها و هفته های گذشته شوک دیگری از دوران حضور مارک ویلموتس در ایران دریافت کرد. حکم دستیاران بلژیکی و اسپانیایی این سرمربی در دوران حضور در ایران از سوی فیفا ارسال شده که هر کدام از مربیان این فدراسیون را 700 هزار یورو و در مجموع یک میلیون و 400 هزار یورو محکوم کردند.

با توجه به نرخ یورو در بازار ایران، محکومیت جدید فدراسیون فوتبال بیش از 35 میلیارد تومان برای شهاب الدین عزیزی خادم و همکارانش آب می خورد. البته فدراسیون فوتبال همانند پرونده مارک ویلموتس، نسبت به حکم دستیاران وی هم اعتراض دارد و این پرونده را در دادگاه داوری ورزش دنبال خواهد نمود.

این محکومیت در شرایطی است که در روزهای گذشته، ساختمان فدراسیون فوتبال نیز به علت بدهی به شستا بابت استقراض برای پرداخت طلب ویلموتس، بر باد رفته و حالا این فدراسیون در خانه خودش، غریبه است و باید به فکر مکان یا راهکاری جدیدی برای آینده باشد.

به جز این موارد، در حال حاضر پرونده محکومیت 6.2 میلیون یورویی فدراسیون فوتبال در دادگاه داوری ورزش جریان دارد و اهالی خیابان سئول امیدوارند بخشی از این حکم سنگین شکسته گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1977

به "فدراسیون فوتبال 35 میلیارد تومان محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال 35 میلیارد تومان محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید