فرمانده کل ارتش: رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت های نیروی انسانی بود

به گزارش تور ارمنستان ارزان، تهران (پانا) - فرمانده کل ارتش رزمایش اقتدار نزاجا را بیانگر مهارت های نیروی انسانی در اجرای عملیات ترکیبی توصیف و تاکید کرد یگان های واکنش سریع و متحرک هجومی بنا به تغییرات ساختاری در نیروی زمینی ارتش در جریان این رزمایش به شکل منسجم و هماهنگ اجرای مأموریت کردند.

فرمانده کل ارتش: رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت های نیروی انسانی بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی زمینی ارتش، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی درباره برگزاری رزمایش اقتدار 99 نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: یکی از اهداف مهم این رزمایش جابجایی سریع نیروها از نقاط مختلف کشور به منطقه رزمایش بود که با کمک نیروی هوایی و هوانیروز با موفقیت انجام شد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: سناریوهای تدوین شده در این رزمایش بنابر دستورالعمل های عنوان شده، مرحله به مرحله با موفقیت اجرا شد و به طور کلی روحیه و مهارت نیروها در دستیابی به اهداف مثبت برآورد شد.

موسوی شرح داد: ما در این رزمایش تلفیق مهارت های نیروی انسانی کارآمد را با بهره گیری از تجهیزات در یک عملیات ترکیبی مشاهده کردیم که به خوبی به منصه ظهور رسید. این نوع عملیات های ترکیبی فوق العاده پیچیده هستند و نیاز به برنامه ریزی دقیق و رعایت جزییات دارند که ب حمدالله در این رزمایش به خوبی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: در این رزمایش تازش از دریا و هوا، و نفوذ از دریا به ساحل و ساحل به دریا، با موفقیت انجام شد و همچنین فرود آمدن در آب و انجام عملیات در عمق دریا توسط غواصان، اجرای عملیات در ساحل توسط غواصان و اینکه منطقه ای در ساحل اشغال شود و توسعه شرایط داده شود و بستر جهت حضور عمده قوای خودی آماده شود از جمله مواردی بود که در این رزمایش به شکل مطلوبی انجام شد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: هوانیروز نیز در رزمایش اقتدار نزاجا کار خود را با دقت و قدرت انجام داد و مأموریت های محوله را در این رزمایش به خوبی پوشش داد.

عبدالرحیم موسوی با بیان اینکه در مجموع بخشی از قدرت نیروی زمینی در این رزمایش به نمایش گذاشته شد، گفت: به طور کلی ارزیابی بسکمک خوبی می توان نسبت به اجرای مأموریت ها در این رزمایش داشت و آنچه که ما دیدیم همه اش نشان دهنده، قدرت، روحیه، انگیزه چهره های مصمم بود که برابر برنامه زمان بندی شده به خوبی اجرا شد.

وی شرح داد: دو یگان واکنش سریع و متحرک هجومی بنا به تغییرات ساختاری در نیروی زمینی ارتش در جریان این رزمایش اجرای مأموریت کردند و آنچه که ما دیدیم، بیانگر کار مطلوب منسجم و هماهنگ بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1802

به "فرمانده کل ارتش: رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت های نیروی انسانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده کل ارتش: رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت های نیروی انسانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید