فوتبال شروع شود انفجار کرونا رخ می دهد، سازمان لیگ تجدیدنظر کند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، حسن نصراصفهانی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برنامه فدراسیون فوتبال برای شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: ما نامه ای را به صورت مکتوب به سازمان لیگ فرستادیم و خواهش کردیم در تصمیمشان برای شروع لیگ تجدیدنظر کنند بخصوص الان که استان خوزستان و شهر آبادان کاملاً در شرایط قرمز است. شهر آبادان با دستور فرمانداری تعطیل است و تجمع ممکن نیست چه برسد به برگزاری تمرین و مسابقه. از سازمان لیگ خواهش می کنم این موضوع را بیشتر بررسی کند.

فوتبال شروع شود انفجار کرونا رخ می دهد، سازمان لیگ تجدیدنظر کند

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت تاکید کرد: فوتبال ارزش از دست رفتن سلامتی و جان انسان ها را ندارد. با وجود اینکه صنعت نفت هنوز روی کاغذ شانس کسب سهمیه آسیا دارد ولی اصلاً حاضر و راضی نیستیم که به فوتبالیست ها و اعضای تیم ها آسیبی برسد. واقعاً شرایط خطرناک است.

نصر اصفهانی افزود: شهر آبادان در حال حاضر تعطیل است و فرمانداری سعی دارد ورودی های شهر را هم ببندد. با این شرایط ما چطور تمرینات را آغاز کنیم؟ اصلاً امکان ندارد. ضمن اینکه پروتکل های اعلام شده برای دریافت تست کرونا از بازیکنان هر پنج روز یکبار عجیب است. جواب تست کرونا یک روز زمان می برد. ممکن است بازیکن بعد از آن تست دچار کرونا شود. فوتبال هم یک بازی کاملاً درگیرانه است و در هر بازی و تمرین نزدیک به 50 نفر از اعضای تیم درگیر هستند.

وی تاکید کرد: می گویند اتاق بازیکنان در هتل ها را تک نفره کنید. آیا به شرایط مالی تیم ها نگاه نمی کنید؟ اگر آلمان این پروتکل ها را پیش برده به خاطر این است که فوتبالش درآمد دارد. ما زمین تمرین جداگانه نداریم که از آن استفاده کنیم. باید این مسائل را در نظر بگیرند. سلامت بازیکنان از هر چیزی مهمتر است.

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت شرح داد: آغاز مسابقات لیگ با همین شرایط یعنی انفجار کرونا در فوتبال. از ستاد ملی مبارزه با کرونا می خواهم که در این ماجرا دخالت کند. هنوز به ورزش های جمعی اجازه فعالیت داده نشده است و نمی دانم فدراسیون بر اساس کدام مجوز تصمیم به آغاز تمرین و لیگ گرفته است؟

نصراصفهانی همچنین در خصوص مسائل مالی باشگاه صنعت نفت گفت: شرایط مالی ما خوب نیست و اتفاقی هم رخ نداده است. با چند اسپانسر صحبت کردیم که مسابقات هم تعطیل است. اگر دراگان اسکوچیچ 140 هزار دلار را به باشگاه پرداخته بود حداقل این پول در این شرایط به کارمان می آمد.

رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در خصوص اینکه اسکوچیچ اعلام کرده بود فدراسیون فوتبال این بحث را از باشگاه نفت پیگیری می کند، گفت: ما با فدراسیون طرف نیستیم. حتی از فدراسیون هم با ما تماس دریافتد اما خواهش کردیم در این ماجرا دخالت نکنند. گفتیم اگر از اسکوچیچ وکالت دارید در خدمتتان هستیم که پاسخی ندادند. طرف ما اسکوچیچ است. پرونده شکایت ما هم از این مربی به کمیته تعیین شرایط فیفا رفته و در حال بررسی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1370

به "فوتبال شروع شود انفجار کرونا رخ می دهد، سازمان لیگ تجدیدنظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال شروع شود انفجار کرونا رخ می دهد، سازمان لیگ تجدیدنظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید