مایک پنس: شمارش آراء ادامه دارد اما ترامپ انتخابات را برده است

به گزارش تور ارمنستان ارزان، معاون دونالد ترامپ در اظهاراتی کوتاه ادعای رئیس خود مبنی بر پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تایید کرد.

مایک پنس: شمارش آراء ادامه دارد اما ترامپ انتخابات را برده است

به نقل از ایندیپندنت، مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا، طی سخنرانی کوتاهی در کاخ سفید که پس از سخنرانی دونالد ترامپ انجام شد، گفت که شمارش آراء ادامه دارد، اما جمهوریخواهان در ایالت های مهم و کلیدی با اختلاف زیاد به پیروزی رسیده اند.

پیش از پنس، ترامپ در اظهاراتی بعد از تشکر از مردمی که رای خود را به سبد او انداخته بودند؛ مدعی شد: متأسفانه بعضی ها سعی می کنند حق ما را سلب کنند.

ترامپ ادامه داد: در ایالاتی که انتظار نداشتیم مثل فلوریدا نه تنها بردیم بلکه با اختلاف زیاد پیروز شدیم. در ایالات بزرگی چون اوهایو و تگزاس هم برنده شدیم. ما در تگزاس 700 هزار رأی بیشتر آوردیم. ما جورجیا را هم بردیم. از همه مهم تر ما در حال پیروزی در پنسیلوانیا با تعداد فوق العاده ای از آراء هستیم.

این اظهارات ترامپ در حالی ایراد شد که شمارش آراء در ایالات کلیدی جورجیا و پنسیلوانیا هنوز تمام نشده حال آنکه، در مرحله شمارش آرای حضوری، ترامپ پیشتاز است. اما مسئله مهم آن است که آرای پستی این دو ایالت دیرتر شمرده خواهد شد و احتمال دارد وزنه انتخابات به نفع رقیب دموکرات تغییر کند. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1660

به "مایک پنس: شمارش آراء ادامه دارد اما ترامپ انتخابات را برده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "مایک پنس: شمارش آراء ادامه دارد اما ترامپ انتخابات را برده است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایک پنس: شمارش آراء ادامه دارد اما ترامپ انتخابات را برده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید