نام فیفا احتمالا به EA Sports Football Club تغییر خواهد نمود

به گزارش تور ارمنستان ارزان، اینطور که به نظر می رسد شرکت الکترونیک آرتز (EA) نام بازی فیفا را تغییر خواهد داد. در حال حاضر نام پیشنهاد شده EA Sports Football Club است.

نام فیفا احتمالا به EA Sports Football Club تغییر خواهد نمود

چندی پیش به وسیله عوامل داخلی اعلام شد که این شرکت قصد تغییر نام بازی فیفا را دارد. به علت اینکه الکترونیک آرتز و شرکت فیفا با یکدیگر به مشکل برخورده و به همین علت این شرکت نیز تصمیم به تغییر نام آن گرفته است. یکی از این عوامل داخلی به نام جف گراب (Jeff Grubb) نوشت:

این شایعات زمانی قوت گرفتند که رئیس شرکت الکترونیک آرتز به نام اندرو ویلسون (Andrew Wilson) بیان کرد که نام فیفا تنها یک مانع برای این شرکت است. به نوعی این نام مانع از پیشرفت مجموعه بازی شده و نمی گذارد سازندگان حریصانه عمل نمایند. برای مثال شرکت فیفا مانع از این می گردد تا بازی های فیفا از حالت های معمول بازی فراتر بفرایند. همینطور اینکه از لحاظ زیست بوم دیجیتالی نیز آن ها را محدود می نماید. طبق چیزی که این شرکت گفت تنها محتوای با ارزشی که نام فیفا به این مجموعه اضافه می نماید، جام جهانی است.

از حدود مهر سال جاری بود که اعلام شد که الکترونیک آرتز در پی رهایی نام فیفا است. یکی دیگر از دلایل آن این است که قرارداد فیفا با الکترونیک آرتز در سال 2021 به اتمام رسید. حال فیفا درخواست دو برابر قیمت قرارداد قبلی را دارد.

یکی دیگر از مسائل اخیر فیفا این است که دیگو مارادونا (Diego Maradona) نیز در فیفا 22 حضور نخواهد داشت. به علت اینکه الکترونیک آرتز با افراد اشتباه برای حضور او هماهنگ نموده و به همین علت لایسنس حضور او را ندارد.

تغییر نام مجموعه فیفا هرچند به نظر چندان بزرگ یا سخت نرسد اما بسیار مهم است. این مجموعه حدود 30 سال است که با این نام شناخته می گردد. حال با حذف آن بسیاری از افراد سردرگم خواهند شد. با اینحال به نظر می رسد که درخواست ها و محدودیت های شرکت فیفا برای الکترونیک آرتز غیر منطقی است. به همین علت حذف نام فیفا در آینده به نفع این شرکت و فرایند پیشرفت بازی خواهد بود. مخصوصاً اینکه در چند سال اخیر خلاقیت چندانی در آن دیده نمی شد.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2393

به "نام فیفا احتمالا به EA Sports Football Club تغییر خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام فیفا احتمالا به EA Sports Football Club تغییر خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید