نوری: نگذاشتند چهار فینالیست داشته باشیم، داور و حریف را بردم!

به گزارش تور ارمنستان ارزان، به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، حسین نوری کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم ایران پس از کسب مدال طلا اظهار کرد: خداراشکر میکنم که توانستم از این مسابقات دست پر برگردم و در این روز عزیز یک عیدی کوچک به هموطنان بدهم. در دورمقدماتی زیاد حریفان سختی نداشتم زیاد هم فرقی نمی کرد با قرعه ای که خورده بودم با چه کسی مبارزه میکنم.

نوری: نگذاشتند چهار فینالیست داشته باشیم، داور و حریف را بردم!

ملی پوش کشتی ایران اعلام نمود: کشتی فینال هم با حریف ازبکی که نایب قهرمان دنیا و قهرمان دور قبل بازی های آسیایی بود، مبارزه کردم. این کشتی گیر خیلی مرموز است. با برنامه کادر فنی و برنامه ای که رسول خادم داشت توانستم برنده شوم.

نوری تاکید نمود: در کشتی آزاد سه طلا و یک برنز گرفتیم. در فرنگی هم از روز اول دو برنز گرفتیم. به نظرم می توانستیم چهار فینالیست داشته باشیم. نگذاشتند این اتفاق بیفتد. کشتی قبل از من هم گرایی توانست قهرمان گردد. می خواستند ما به طلای دوم نرسیم.

وی اضافه نمود: با کشتی که گرفتم توانستم هن داور را شکست دهم و هم حریف را و همچنین یک طلا به این کاروان ایران اضافه کنم. امیدوارم همه ورزشکاران عزیز بتوانند به طلا برسند و پرچم مقدس ایران همیشه بالا باشد.

قهرمان کشتی بازی های آسیایی در سرانجام اعلام نمود: شصت روز دیگر مسابقات جهانی داریم و امیدوارم آنجا هم به طلا برسم. از رسانه ها و همه عزیزانی که در سالن من را تشویق کردند و همه عوامل محترم فدراسیون و آنهایی که در این موفقیت به من کمک کردند تشکر میکنم. همچنین قدردان محبت مردم عزیز کرج هستم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 83

به "نوری: نگذاشتند چهار فینالیست داشته باشیم، داور و حریف را بردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: نگذاشتند چهار فینالیست داشته باشیم، داور و حریف را بردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید