هراس انگلیس از فروپاشی نظام درمان بر اثر شیوع کرونا

به گزارش تور ارمنستان ارزان، فارس نوشت: انگلیس درباره فروپاشی نظام درمان این کشور در نتیجه شیوع ویروس کرونا هشدار داده است.

هراس انگلیس از فروپاشی نظام درمان بر اثر شیوع کرونا

روزنامه سان گزارش داد بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس هشدار داده در صورتی که مردم انگلیس به توصیه ها برای عدم خروج از منزل توجه ننمایند نظام درمانی این کشور ظرف 2 هفته مانند ایتالیا اشباع خواهد شد.

این روزنامه نوشته جانسون بیم آن دارد که نظام بهداشت و درمان انگلیس ظرف فقط دو هفته دچار فروپاشی گردد، مگرآنکه مردم بریتانیا به توصیه ها برای حفظ فاصله اجتماعی توجه نمایند.

پزشکان در انگلیس همین حالا، در حالی که بالغ بر 5000 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند درباره سونامی مراجعه افراد بیمار به مراکز درمانی هشدار داده اند.

جانسون در نامه ای به مردم انگلیس نوشته ضروری است مردم برای جلوگیری از شیوع این ویروس کوشش های قهرمانانه و جمعی نمایند.

وی نوشته است: شمار [مبتلایان به کرونا] بسیار بالا است و سیر تصاعدی دارد. تنها دو تا سه هفته با اینکه به ایتالیا تبدیل شویم فاصله داریم.

کرونای جدید یکی از 7 نوع ویروس شناخته شده کرونا است که باعث ایجاد بیماری در انسان می گردد. 4 گونه از این نوع ویروس ها علائمی شبیه سرماخوردگی خفیف ایجاد می نمایند و سه گونه دیگر باعث ایجاد بیماری های حاد تنفسی می شوند که در مواردی به مرگ منجر می گردد.

سازمان دنیای بهداشت بعد از ابتلای بیش از 121 هزار نفر در سراسر دنیا به این بیماری آن را همه گیر دنیای اعلام نمود.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1224

به "هراس انگلیس از فروپاشی نظام درمان بر اثر شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراس انگلیس از فروپاشی نظام درمان بر اثر شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید