همتی: پرسپولیس لیاقت فینال و قهرمانی را دارد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، آدام همتی، بازیکن پرسپولیس می گوید: با بازی ها و نتایجی که کسب کردیم نشان دادیم که لیاقت رسیدن به فینال و قهرمانی را داریم و می توانیم از سد حریفی بگذریم.

همتی: پرسپولیس لیاقت فینال و قهرمانی را دارد

به گزارش تور ارمنستان ارزان ، محرومیت برای پرسپولیسی ها، فرصتی شد تا نشان دهند که در بی مهره ترین حالت ممکن هم بتوانند استعدادهای جوانی رو نمایند که شاید خیلی ها تصورش را هم نمی کردند. آدام همتی، یکی از همین ذخیره های پرسپولیس بود که تا پیش از این شانس چندانی برای حضور در ترکیب اصلی نداشت و در دوحه به خاطر کمبود بازیکن در ترکیب اصلی پرسپولیس جای گرفته بود.

و درباره پیروزی در خانه السد، این طور شرح می دهد: با بازی منطقی نمایش بسیار خوبی مقابل السد داشتیم و نشان دادیم قدرت پرسپولیس فقط به بازی های داخلی برنمی شود و ما می توانیم در خانه حریفان هم آنها را به زانو در آوریم. با بازی ها و نتایجی که کسب کردیم نشان دادیم که لیاقت رسیدن به فینال و قهرمانی را داریم و می توانیم از سد حریفی بگذریم.

همتی درباره عملکرد خودش هم می گوید: من همیشه آمادگی ام را حفظ می کنم تا هر وقت مربی خواست، به زمین بروم و بتوانم بهترین بازی را انجام بدهم.

2 – 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 127

به "همتی: پرسپولیس لیاقت فینال و قهرمانی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همتی: پرسپولیس لیاقت فینال و قهرمانی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید