وزارت نیرو متولی ساماندهی دکل های برق فشار قوی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، صدراعظم نوری گفت: بسیاری از دکل های برق فشار قوی در موقعیت منازل مسکونی قرار دارند که وزارت نیرو باید آن ها را ساماندهی کند.

وزارت نیرو متولی ساماندهی دکل های برق فشار قوی

زهرا صد اعظم نوری رئیس کمیسون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در تشریح جمع آوری دکل های برق فشار قوی و آنتن های مخابراتی از سطح شهر گفت: جمع آوری دکل های برق در اختیار شهرداری و مدیریت شهری نیست و وزارت نیرو متولی جمع آوری و ساماندهی آن هاست.

رئیس کمیسون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: بسیاری از این دکل های برق فشار قوی زمانی نصب شدند که هیچ گونه سکونتی در آن معابر وجود نداشت و با توسعه شهر تهران امروز شاهد هستیم که بسیاری از منازل مسکونی در مجاورت چند صد متری دکل های برق واقع شده اند.

3 هزار دکل مخابراتی غیراستاندارد جمع آوری شدند

صدراعظم نوری شرح داد: موضوع جایگذاری دکل های مخابراتی در سطح تهران با دکل های برق فشار قوی متفاوت است، زیرا باید مجوز های لازم از سوی اپراتور های تلفن همراه اخذ شود و جانمایی آن ها از سوی شرکت ارتباطات شهر انجام می شود و اگر ضوابط و مقررات از سوی اپراتور ها انجام شود، بر اساس اصول مجوز های قانونی آن صادر می شود.

او تأکید کرد: به دلیل آن که بسیاری از دکل ها و آنتن های مخابراتی به شکل غیر مجاز نصب شده اند، مراتب جمع آوری آن ها از سوی مدیریت شهری انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1226

به "وزارت نیرو متولی ساماندهی دکل های برق فشار قوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت نیرو متولی ساماندهی دکل های برق فشار قوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید