چین خواهان برطرف تحریم های آمریکا علیه سوریه شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، نماینده چین در سازمان ملل متحد روز دوشنبه خواهان برطرف تحریم های آمریکا علیه سوریه شد.

چین خواهان برطرف تحریم های آمریکا علیه سوریه شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات آمریکا برای تحصیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور ارمنستان ارزان، ژانگ جون، نماینده چین در سازمان ملل متحد امروز دوشنبه با اشاره به اثرات تحریم های آمریکا خواهان برطرف این تحریم ها شد.

ژانگ جون در این نشست که به صورت مجازی برگزار گردید یادآوری کرد که کمیسر حقوق بشر سازمان ملل متحد هم بر ضرورت برطرف این تحریم ها تأکید نموده است.

این مقام چین گفت: کشور های منطقه هم نگرانی هایشان را از تحریم ها علیه سوریه ابراز نموده و گفته اند که این تحریم ها همین حالا هم بر اقتصاد منطقه اثرگذاشته اند.

وی با اشاره به اینکه تحریم ها باعث ایجاد تبعاتی مانند افزایش بیکاری می شوند توضیح داد: ما یک بار دیگر از کشور های مرتبط می خواهیم این تحریم ها را بردارند.

نماینده سوریه در دفتر سازمان ملل در ژنو اردیبهشت ماه امسال تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کشورش را غیرقانونی و غیراخلاقی خواند و تاکید نمود که این اقدامات، نقض حقوق بشر و مانعی در برابر کوشش ها برای مبارزه با کروناست.

حسام الدین آلا در نامه ای به میشل باشله کمیسر حقوق بشر سازمان ملل تاکید نمود: تحریم های تحمیل شده علیه سوریه مانع کوشش دولت برای تأمین احتیاج های اساسی به منظور اجرای اقدامات پیشگیرانه در محافظت از شهروندان خود در برابر خطرات ویروس کرونا است.

نماینده سوریه تاکید نمود: اصرار ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای توسل به این اقدامات غیرقانونی و غیر اخلاقی باعث نقض حقوق بشر می گردد و مانع از اجرای اهداف توسعه 2030 و کوشش برای توسعه پایدار در کشور های هدف شده و در تضاد با ادعا های همبستگی جهانی و درخواست ها برای تقویت همکاری های بین المللی در مواجهه با همه گیری کرونا و غلبه بر نتایج مالی و اجتماعی آن است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1443

به "چین خواهان برطرف تحریم های آمریکا علیه سوریه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین خواهان برطرف تحریم های آمریکا علیه سوریه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید