کارهای عجیب شجاع ، رونالدویی می پرم، عکس بگیر!

به گزارش تور ارمنستان ارزان، حسین ماهینی و امید عالیشاه (به دلیل مصدومیت)، علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی (به خاطر حضور در اردوی تیم ملی)، شایان مصلح، گادوین منشا و بشار رسن دیگر غایبان تمرین پرسپولیس بودند.

کارهای عجیب شجاع ، رونالدویی می پرم، عکس بگیر!

به گزارش تور ارمنستان ارزان ،شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس که به دلیل کسالت و سرماخوردگی در تمرین نوبت صبح یکشنبه این تیم غایب بود، پس از بهبودی در تمرین نوبت عصر حاضر و دقایقی به صورت اختصاصی با برانکو در خصوص شرایط جسمانی خود صحبت کرد.جالب اینکه علی علیپور، سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده، سه بازیکن شمالی تیم پرسپولیس دقایقی از تمرین با لهجه محلی با هم صحبت کردند. شجاع خلیل زاده در حاشیه تمرین با ژست کریستیانو رونالدو از یکی از عکاسان خواست که از او عکس بگیرد.

حسین ماهینی و امید عالیشاه (به دلیل مصدومیت)، علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی (به خاطر حضور در اردوی تیم ملی)، شایان مصلح، گادوین منشا و بشار رسن هم دیگر غایبان تمرین پرسپولیس بودند.

تمرین با کار بدنسازی و حرکات کششی و نرمشی شروع شد و بازیکنان سپس در نیمه زمین به تمرین پرس و حفظ توپ پرداختند. دویدن در عرض زمین و تمرین استقامتی، بخش بعدی تمرین بود. فوتبال درون تیمی در نیمه زمین، سرانجام بخش تمرینات امروز پرسپولیس بود.

3-165

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 129

به "کارهای عجیب شجاع ، رونالدویی می پرم، عکس بگیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارهای عجیب شجاع ، رونالدویی می پرم، عکس بگیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید