تور روسیه ارزان: کلنگ زنی 401 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از احداث 401 واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد اطلاع داد.

تور روسیه ارزان: کلنگ زنی 401 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

مجید الهی راد دوم آبان ماه، در آئین کلنگ زنی ساخت این واحدهای مسکونی که در شهرستان مانه و سملقان واقع در روستای(اینچه اولیا) برگزار گردید، گفت: امروز کلنگ احداث 401 واحد مسکن مددجویان با همت کمیته امداد خراسان شمالی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی در شهرستان مانه و سملقان به زمین زده شد و امیدواریم بتوانیم با اینگونه اقدامات بخشی از احتیاجهای مددجویان را رفع کنیم.

الهی راد زمان تحویل واحدهای مسکونی را تا یک سال آینده خاطرنشان کرد و گفت: برای ساخت هر کدام از این واحدها بیش از 180 میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی در رابطه با تأمین اعتبار ساخت این واحدهای مسکونی، اظهار کرد: کمیته امداد خراسان شمالی 35 میلیون تومان به صورت بلاعوض در اختیار مددجویان قرار می دهد و بعلاوه بنیاد مستضعفان نیز برای هر واحد مسکونی 45 میلیون تومان به صورت بلاعوض هزینه می نماید.

وی ادامه داد: 100 میلیون تومان نیز به وسیله تسهیلات قرض الحسنه بنیاد مسکن برای ساخت هر واحد مسکونی هزینه می گردد.

الهی راد با اشاره به برنامه کلی دولت برای ساخت مسکن در کشور، اظهار کرد: از مجموع واحدهای پیش بینی شده دولت، تعداد 360 هزار واحد سهم کمیته امداد است که این نهاد در کوشش است سهم قابل توجهی را برای خانوارهای تحت حمایت خود جذب کند.

وی ادامه داد: هم اکنون در طرح احتیاجسنجی، خانواده هایی که فاقد مسکن هستند و یا خانه آن ها احتیاج به بازسازی دارد شناسایی شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2209

به "تور روسیه ارزان: کلنگ زنی 401 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: کلنگ زنی 401 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید