استان بوشهر برای فصل بارندگی آماده باشد، لزوم ساماندهی مسیل ها

به گزارش تور ارمنستان ارزان، عبدالکریم گراوند عصر سه شنبه در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر گفت: باید هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم در استان صورت گیرد تا در صورت بروز بحران و حوادث طبیعی شاهد کمترین خسارت ها باشیم.

استان بوشهر برای فصل بارندگی آماده باشد، لزوم ساماندهی مسیل ها

وی با اشاره به پیش بینی های انجام شده برای بارندگی در فصل پائیز اظهار داشت: اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوشهر باید از هم اکنون برای آماده سازی جاده ها، مسیل ها و پل ها اقدام کند.

استاندار بوشهر خواهان ذخیره سازی امکانات امدادی لازم توسط هلال احمر شد و بیان نمود: برخی از خطوط آبرسانی شهری و روستایی احتیاجمند ایمن سازی است که باید با همکاری دفتر فنی استانداری نسبت به این موضوع اقدام گردد.

وی توضیح داد: یکی از اقدامات مهمی که باید به صورت ویژه انجام گردد، تامین کامیون برای حمل نهاده های مورد احتیاج اراضی پرورش میگو و مرغ داری ها است که تا زمان تحقق این مهم مرخصی همه مدیران ذیربط لغو خواهد بود.

گراوند تاکید نمود: دستگاه های اجرایی و شهرداری ها همکاری لازم را برای تامین کامیون حمل نهاده های مورد احتیاج اراضی پرورش میگو و مرغ داری های استان بوشهر داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم تفکیک آب آشامیدنی با آب فضای سبز شهرداری های استان بوشهر، اضافه نمود: برای مقابله با انواع بحران ها و حوادث باید آموزش های مناسب به اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان ارائه گردد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه شناورها مشمول بیمه اجباری هستند و خروج از اسکله ها منوط به ارائه بیمه نامه است، گفت: پیگیری لازم برای آماده شدن آشیانه بالگردهای امدادی هلال احمر و اورژانس استان بوشهر و محل استقرار تیم های امدادی انجام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 120

به "استان بوشهر برای فصل بارندگی آماده باشد، لزوم ساماندهی مسیل ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان بوشهر برای فصل بارندگی آماده باشد، لزوم ساماندهی مسیل ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید