مقالات گردشگری

ساکت: تیم ملی از امروز آدیداس پوش می گردد، بازیکنان با هواپیمای اختصاصی به چین می فرایند

مشاور رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان تیم های ملی در مورد برگزاری دیدارهای تیم ملی ایران مقابل قطر و چین و تدارکات پیش بینی شده به نکاتی اشاره نمود.

5 فروردین 1399

کندلوس، زیبای 4 هزار ساله

کندلوس روستایی امن است. درِ همه خانه ها را باز می بینید. سابقه دزدی، هرگز در این روستا وجود نداشته است.

3 فروردین 1399

گرجستان به دنبال عادی سازی روابط با روسیه

نخست وزیر گرجستان گفت: تفلیس خواستار تسهیل و کاهش تنش در روابط دوجانبه با روسیه است.

3 فروردین 1399

زیلوبافی در میبد دوباره رونق می گیرد

به گزارش معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، پس از گذشت 100سال، بار دیگر زیلوبافی طبیعی در شهرستان میبد جان تازه ای می گیرد.

28 اسفند 1398

سوریه، ادلب در یک قدمی آزادسازی و نقش بازیگران منطقه ای در آن

شهر ادلب سوریه پس از حمله گسترده ارتش این کشور و سیطره بر مناطق اطراف آن٬ در یک قدمی آزادسازی بوده و بازیگران منطقه ای آن هریک به طریقی و به میل یا اجبار در این دستاورد نقش دارند.

28 اسفند 1398

آنالیز زمینه همکاری های مالی و سرمایه گذاری یزد و مجارستان

خبرنگاران/یزد علی نمازی نماینده وزیر و مدیر کل امور مالی و دارایی استان یزد در ملاقات و نشست با یانوش کوواچ سفیر جمهوری مجارستان در ایران، زمینه همکاری های مالی و سرمایه گذاری دو طرف آنالیز شد.

24 اسفند 1398

هر عکس با فلوید می ودر 3 میلیون تومان آب می خورد!

ثروتمندترین ورزشکار دنیا قرار است دیداری با هوادارانش در بریتانیا داشته باشد و هر کس که می خواهد با او عکس بیندازد باید کلی هزینه کند.

22 اسفند 1398

اقتصاد بدون نفت را چگونه تجربه کنیم؟

مشکل یا ناکار آمدی اصلی بیشتر از آنکه ریشه در موقعیت ایران در نظام بین الملل باشد، ناشی از عدم استفاده مطلوب و کارآمد از امکانات و زیر ساخت های موجود در حوزه اقتصاد گردشگری است که تا حدود زیادی می تواند دغدغه های رهبری را با درنظر دریافت ملاحظات و چارچوب...

19 اسفند 1398

وام خرید مسکن همچنان 20 میلیون ، افزایش وام ساخت تا 50 میلیون تومان

خبرنگاران: وزیر راه و شهرسازی گفت: وام خرید مسکن همچنان 20 میلیون تومان است اما وام ساخت مسکن تا 50 میلیون تومان افزایش یافته است. سال گذشته در مجموع 920 هزار واحد مسکونی تحویل متقاضیان شد.

18 اسفند 1398

سئول از اظهارات بسیار نامناسب سفیر واشنگتن انتقاد کرد

یک مقام ارشد کره جنوبی سخنان سفیر واشنگتن در سئول درباره لزوم انجام مذاکرات کره جنوبی با آمریکا درباره طرح های مرتبط با کره شمالی را بسیار نامناسب خوانده است.

15 اسفند 1398

توسعه صنعت گردشگری آذربایجان شرقی قابلیت اشتغالزایی در کوتاه مدت را دارد

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت : صنعت گردشگری در اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی از قابلیت سرمایه بری کم و بازدهی و اشتغالزایی در کمترین زمان برخوردار است.

15 اسفند 1398

مرمت خانه تاریخی رحمانی در بشرویه

سرپرست پایگاه بافت تاریخی بشرویه گفت: خانه تاریخی رحمانی در محله سرپل از محلات چهارگانه شهرتاریخی بشرویه در دست مرمت است.

14 اسفند 1398

راه اندازی نخستین خط گردشگری دریایی در بندر شهید حقانی

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم ایدنی هدف از راه اندازی نخستین خط گردشگری تفریحی دریایی در بندرعباس را اشاعه فرهنگ دریایی و بهره گیری بیشتر مردم از جاذبه های دریا و ساحل مطرح نمود.

14 اسفند 1398

کشف یک مشکل فنی دیگر در هواپیمای بوئینگ 737

یک مشکل فنی دیگر در هوایپمای مسافربری بوئینگ 737 کشف شد.

14 اسفند 1398

همکاری ایران و اسپانیا برای توسعه گردشگری، راه اندازی پرواز مستقیم به بارسلونا

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ملاقات با سفیر اسپانیا در تهران تأکید کرد، دولت ایران معتقد است توسعه گردشگری می تواند به تقویت روابط کشورها یاری کند.

14 اسفند 1398

توسعه گردشگری عشایری در استان اردبیل مطالعه می گردد

به گزارش خبرنگاران، قادر تقی زاده بعد از ظهر شنبه در جلسه کمیته گردشگری روستایی و عشایری استان اردبیل اضافه کرد: اعتبار اولیه 500 میلیون ریالی برای این منظور اختصاص یافته تا در نخستین گام توسعه گردشگری عشایر مشگین شهر مورد مطالعه قرار گیرد.

14 اسفند 1398

تب بالای گردشگری در روستاها، روستاهای هدف گردشگری ساماندهی گردد

به گزارش خبرنگاران، سیدمحمدرضا سیدحسینی، ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان یزد با بیان اینکه بعضی از روستاهای استان یزد به عنوان روستاهای هدف گردشگری معرفی شده اند، گفت: مسافران نوروزی و گردشگران، جاذبه های گردشگری روستایی را بیشتر...

13 اسفند 1398

صالحی امیری: مهاجرت ورزشکاران ایران سیاسی نیست، محدودیتی برای بازگشت وجود ندارند

رییس کمیته ملی المپیک گفت: در جلساتی که با مسوولان ارشد IOC داشتیم در مورد جودو صحبت کردیم و گفتیم سناریو از پیش تعیین شده بوده و گفتیم اسناد و دلایل محکمی داریم.

12 اسفند 1398

کشتی آزاد جام تختی، پرونده ای که با ابهام بسته شد، کشتی های رودرروی مدعیان ماند برای بعد!

پرونده رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی که قرار بود مهمترین و اصلی ترین مسابقه انتخابی تیم ملی باشد، در حالی بسته شد که همچنان ابهامات زیادی درخصوص مدعیان 6 المپیکی وجود دارد.

11 اسفند 1398

افزایش تعداد دانشجویان کشته شده در حادثه هوایی

تازه ترین فهرست دانشجویان کشته شده در حادثه سقوط هواپیمای اکراینی منتشر شد.

9 اسفند 1398
تعداد: (385)