مقالات گردشگری

خبرنگاران ورود آمار بیماران کرونایی در مازندران به کانال کاهشی

ساری - خبرنگاران - آمار ترخیص بیماران بهبود یافته ناشی از ویروس کرونا در بیمارستان های مازندران پس از حدود یک ماه در جهت افزایشی، طی 48 ساعت گذشته کاهشی شده است.

1 مهر 1399

آمریکا با اقداماتی نظیر ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری کشورمان به اخراج خود از خاورمیانه سرعت می بخشد

دبیر بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور گفت: آمریکا با اقداماتی نظیر ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری کشورمان به اخراج خود از خاورمیانه سرعت می بخشد.

27 شهریور 1399

سفر در زمان با ورود به مجموعه باغ صفوی قزوین، عکس

پس با خرید بلیط هواپیما و سفر به شهر تاریخی قزوین از این مجموعه نیز دیدن کنید. باغ سعادت آباد، مجموعه باغ صفوی، باغ فرهنگی قزوین، دولت خانه صفوی، ارگ طهماسبی نام هایی است که به این مجموعه اتلاق می گردد.

26 شهریور 1399

سفر به مریخ از طریق زهره

راه دوم از زهره می گذرد. در این شرایط نیاز به حالت تراز و صبر بیش از یک ونیم ساله نیست و در ضمنً استفاده از جاذبه زهره هم می تواند هزینه های سفر راه کاهش دهد.

21 شهریور 1399

جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی در بن بست کرونا

به گزارش خبرنگاران، تمرین اختصاصی زیر نظر مربی خارجی از خواسته های همیشه مورد تاکید زهرا نعمتی بوده که البته تا به امروز در هیچ مقطعی و برای هیچ رویدادی انجام نشده است.

18 شهریور 1399

این نواحی در جنوب فرانسه ایده آل عکاسی هستند، عکس

بهتر است بگوییم جنوب فرانسه بیشتر برای عکاسان یک رویای واقعی محسوب می گردد، زیرا پر از قلعه های تاریخی، تاکستانی های سرسبز، سواحل جذاب و پاسخ اروپا به گراند کانیون در آمریکا است که موقعیت های فراوانی برای آن ها فراهم می نمایند. در این راهنما بعضی از نواحی...

13 شهریور 1399

صدور سند تک برگی مالکیت پردیس مرکزی دانشگاه تهران پس از 86 سال

با کوشش اداره کل امور حقوقی دانشگاه تهران و پس از 86 سال، سند تک برگی مالکیت پردیس مرکزی دانشگاه تهران صادر و تحویل شد.

12 شهریور 1399

سلطانی فر: عمده افتخارات المپیکی ایران بعد از انقلاب به دست آمد

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر صبح امروز سه شنبه در مراسم افتتاح تالار مشاهیر ورزش جهان از تلاش همه جانبه صورت گرفته برای افتتاح موزه ملی ورزش و این تالار تشکر و قدردانی کرد.

9 شهریور 1399

خبرنگاران چند خبر کوتاه از خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- گازگرفتگی حین حفر چاه، جان باختن بر اثر سقوط از ارتفاع و معرفی گرانفروشان به تعزیرات حکومتی از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه در استان خراسان رضوی است.

6 شهریور 1399

جهان درگیر یک جنگ بیولوژیک شده است؟

روزنامه همشهری - ساسان خوشحال منفرد: از همان نخستین روز های شیوع نوع جدید ویروس کرونا، شائبه راه افتادن یک جنگ بیولوژیک در جهان قدرت گرفت. شاید چند هفته قبل، این موضوع خیلی جدی گرفته نمی شد، اما اکنون چین و آمریکا به صورت علنی یکدیگر را به راه اندازی یک...

2 شهریور 1399

توهم های جالبی که در اشیای روزمره می بینیم!

خبرنگاران: خیلی وقت ها چهره ها و اشکال آشنایی را در مکان های مختلفی که به آن نگاه می کنیم مثل ابرها، پوسته درختان، دیوار های آجری، کاشی های توالت و ...می بینیم. یا حتی با دیدن اتومبیل های مختلف می توانیم بگوییم مسرور، ناراحت یا عصبانی هستند.

2 شهریور 1399

راه اندازی کمپ های گردشگری عشایری در دستور کار معاونت گردشگری کشور

معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، در حال پیگیری تدوین دستورالعمل راه اندازی کمپ های گردشگری عشایری است.

1 شهریور 1399

نشست وزیر دفاع ترکیه با نخست وزیر لیبی و همتای قطری خود در طرابلس

وزیر دفاع ترکیه با نخست وزیر لیبی و همتای قطری خود در طرابلس نشست سه جانبه برگزار کرد.

29 مرداد 1399

لوییجی گالوانی، پیشگام الکتروفیزیولوژی و کوشش برای کشف چگونگی حرکت پاهای قورباغه

در سال 1790، در آزمایشگاه دانشگاه بولونای ایتالیا کشف مهمی رخ داد که منشا بسیاری از پیشرفت های در زمینه شناخت الکتریسیته شد.

25 مرداد 1399

وکیل محمدعلی طاهری: شاید از کانادا برگردد، شاید هم نه

وکیل محمدعلی طاهری با بیان اینکه مدت ها بود ممنوع الخروجی آقای طاهری منتفی شده بود، گفت: حق طبیعی ایشان بود تا جایی دیگر را برای سفر انتخاب نمایند، اینگونه نبود که حتما اقامت دائم داشته باشند و به کانادا سفر نموده اند.

23 مرداد 1399

تعلیق یک ماهه یک خانه مسافر در استان مرکزی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان تشدید می گردد.

21 مرداد 1399

کهن باغ شهر تاریخی نراق

باارزش ترین بافت تاریخی استان مرکزی در شهر نراق قرار گرفته است.

14 مرداد 1399

ایجاد 400 فرصت شغلی در بخش صنایع دستی خراسان شمالی

سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود امسال با صدور مجوز، بیش از 400 شغل در بخش صنایع دستی ایجاد شود.

11 مرداد 1399

دماوند؛ کوه دلار برای فدراسیون کوهنوردی، درآمدهای میلیاردی غیرشفاف!

کوه دماوند به عنوان یک میراث طبیعی که ثبت ملی شده هر ساله اواسط تیر تا اواسط شهریور میزبان بسیاری از کوهنوردان داخلی و خارجی است و اگر درآمد صدور مجوز از سوی فدراسیون برای کوهنوردان را حساب کنیم به مبالغ میلیاردی می رسیم که البته هیچ گاه در خصوص این مبالغ...

7 مرداد 1399

سقوط یک شهاب سنگ در روسیه

. یکی از شاهدان گفت: یک شهاب سنگ بسیار پایین از بالای سر من در حیاط پرواز کرد، به حدی نورش تمام حیاط را روشن کرد. یک دقیقه بعد با یک موج صوتی انفجار شدیدی رخ داد.

6 مرداد 1399
تعداد: (456)