تجلیل از مدیران برتر شهرستان های خراسان رضوی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: ادارات میراث فرهنگی شهرستان های تربت حیدریه، گناباد و سبزوار در ارزیابی عملکرد در شش ماهه نخست سال جاری براساس 70 شاخص، برتر شده اند.

تجلیل از مدیران برتر شهرستان های خراسان رضوی

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی این استان، امروز شنبه 21 مهر با اشاره به برگزاری گردهمایی دو روزه مدیران میراث فرهنگی خراسان رضوی در روزهای پایانی هفته گذشته اظهار کرد: براساس این ارزیابی تربت حیدریه در 11 موضوع برترشده و 169 امتیاز ارزیابی کسب نموده است.

او اضافه کرد: همچنین گناباد در 6 موضوع برترشده و 149 امتیاز ارزیابی کسب، سبزوار در8 موضوع برترشده و 146 امتیاز کسب، کاشمر در 2 موضوع برتر شده و 146 امتیاز ارزیابی و بجستان در 5 موضوع برتر و 146 امتیاز ارزیابی را کسب نموده است.

مکرمی فر با اشاره به ارزیابی 27 نمایندگی و اداره میراث فرهنگی شهرستان های خراسان رضوی، گفت: تایباد، نیشابور، خواف، مشهد، و بینالود در صندلی بعدی ارزیابی قرار دارند.

او تأکید کرد: ادارات و نمایندگی های میراث فرهنگی شهرستان هایی که امتیاز پائین داشته اند مکلفند در6 ماه دوم سال ، حداقل امتیاز الزم در ارزیابی را کسب نمایند.

مکرمی فر تصری کرد: با ارزیابی عملکرد در 6 ماهه نخست سال معین شد که ادارات و نمایندگی های میراث فرهنگی در کجای مسیر قرار دارند و به چه مسیر در حرکت است.

او ادامه داد: فعالیت در همه زمینه و حوزه فعالیت اداره کل از جمله میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری، سرمایه گذاری، توسعه مدیریت و روابط عمومی مد نظر بوده است و باید در همه زمینه ها به خوبی فعالیت نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 134

به "تجلیل از مدیران برتر شهرستان های خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از مدیران برتر شهرستان های خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید