(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال 2021

به گزارش تور ارمنستان ارزان، متولیان جایزه عکاسی کمدی حیات وحش 6 هفته مانده به خاتمه مهلت ارسال آثار، گلچینی از جذابترین عکس های شرکت کننده در هفتمین دوره این رقابت را منتشر کردند.

(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال 2021

به گزارش خبرنگاران، جایزه عکاسی کمدی حیات وحش رقابتی برای انتخاب بهترین و خنده دارترین عکس های حیوانات در طبیعت است که هر ساله با هدف آگاهی افزایی درباره اهمیت حفظ حیات وحش برگزار می گردد.

در این رقابت عکس های برنده در شش دسته خشکی زی، پرنده، عکاسان زیر شانزده سال، گزیده آثار، حیات زیرآب و ویدئو کلیپ، از میان هزاران اثر عکاسان آماتور و حرفه ای، انتخاب می شوند.

تا به امروز هزاران عکس برای شرکت در هفتمین دوره از رقابت عکاسی کمدی از حیات وحش ارسال شده است.

شرکت در این مسابقه رایگان است و هر عکاس می تواند برای 6 دسته مختلف این رقابت تا 10 عکس ارسال کند؛ فرصت ارسال آثار تا 30 ژوئن 2021 (9 تیر 1400) ادامه دارد.

جایزه عکاسی کمدی از حیات وحش در سال 2015 با هدف تمرکز بر جنبه سرگرم کننده عکاسی از حیوانات و تاکید بر اهمیت حفاظت از حیات وحش و زیستگاه های جانوران از دریچه طنز راه اندازی شد. این رقابت هرساله از یک سازمان خیریه حمایت می نماید که با تمام قوا در راستای حفاظت از گونه های در خطر انقراض در حال فعالیت است.

سال جاری، در هفتمین دور از این رقابت، نوبت به یک خیریه مختص اورانگوتان های وحشی رسیده و 10 درصد درآمد حاصل از مسابقه به این خیریه اهدا خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2010

به "(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش در سال 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید