جذابیت هدایای تبلیغاتی از دریچه چشمان مخاطبان شما

به گزارش تور ارمنستان ارزان، رسالت هدایای تبلیغاتی تنها تبلیغات نیست. آنها باید سفیرانی باشند به حق و شایسته از جانب شما که راهی قلب و ذهن مخاطب شما خواهند شد. آنها استراتژی های ستودنی و ارزشمند کسب و کار شما هستند. استراتژی هایی آمیخته با ارزش های والایی که از آن سرمایه های انسانی مجموعه شما می باشند.

جذابیت هدایای تبلیغاتی از دریچه چشمان مخاطبان شما

هدیه تبلیغاتی باید از چنان قدرتی برخوردار باشد که پلی مستحکم را میان شما و مخاطبان شما بنا سازند. پلی برقرار و پایدار با مصالحی همچون مهر و صمیمیت و وفاداری دوسویه.

آن هنگام که هدایای تبلیغاتی شما بر جان و دل مخاطب بنشینند به قدرت و اثربخشی آن می توان ایمان آورد. به بیانی دیگر زمانی هدایای تبلیغاتی رسالت خود را به انجام رسانده اند که مخاطب شما با تمام وجودش حسن نیت و احساسات قدرشناسانه نهفته در پس هدیه را لمس کند. و مجذوب پلی شود که شما برای برقراری تعاملی صمیمانه تصمیم به بنای آن دارید.

در واقع جذابیت و مطلوب بودن هدایاست که مخاطب را مشتاق به شناخت هر چه بیشتر برند شما و اهداف کسب و کارتان خواهد کرد. کافی ست که آگاهانه نسبت به هدایایی که ذهن و دل مخاطب شما را برباید دست به انتخاب بزنید. نه به معنای فریفتن و تهی بودن هدایا از شان و منزلت انسانی. بلکه هدف هدایایی ست حقیقی، برخاسته از هویت و جوهره کسب و کار شما که هر چه گویاتر و صادقانه تر راوی داستان شما باشد دل و ذهن او را نسبت به شما روشن تر و متمایل تر خواهد کرد.

حال این جذابیت و دلربایی چگونه حاصل می شود؟

هدیه ای مخاطب را شگفت زده خواهد کرد که خلاقانه و مدبرانه همراستا با خواسته ها و نیازهای او باشد.

کاربردی بودن یکی از عوامل مهم جذابیت است. هدیه تبلیغاتی که در زندگی روزمره مخاطبان شما حضوری پررنگ داشته باشد برای او بسیار دوست داشتنی و حیرت انگیز خواهد بود. همچون یک پاوربانک تبلیغاتی که در بحرانی ترین شرایط به یاری مخاطب شما خواهد شتافت یا ماگی که همراه و همدم او در بین قیل و قال های یک روز کاری سخت و پر از دغدغه خواهد بود و یا حتی یک کیف اداری چرم که در جلسات کاری و مهم استایلی حرفه ای به او خواهد بخشید. همه این کاربری ها در لحظه لحظه زندگی مخاطب شما حاکی از حضور مداوم و پویای شما نزد او و حک شدن برند شما در ذهن او خواهد بود.

کیفیت هدایای تبلیغاتی از دیگر ابعاد دلنشین این هدایا می باشد. هدایایی که با ظرافت و دقت انتخاب شده اند و با کیفیتی شایسته و در شان مخاطب شما به او پیشکش شده است مدعایی ست بر ارج و اهمیتی که او نزد شما دارد. در عین حال برای خود او نیز این کیفیت ملموس و ستودنی خواهد بود. همچون هندزفری بسیار با کیفیتی که گوش سپردن به فایل های صوتی یا برقراری تماس را برای مخاطب بسیار لذت بخش و دلنشین خواهد کرد. و یا ساعت مچی که نه تنها بر استایل او وجه ای بسیار خوش خواهد بخشید تا سال های طولانی بر مچ دست او خوش خواهد نشست و هدیه ای بسیار ماندگار و تجربه ای بس دلچسب را می آفریند. حتی هدایای چرم که با گذر زمانی کوتاه از بین نخواهند رفت و تا مدت های طولانی برای مخاطب شما قابل استفاده هستند بسیار برای او قابل ستایش، ارزشمند و مطلوب می باشند.

اصالت هدایای تبلیغاتی نیز چنان بر مجذوبیت و محبوبیت آن خواهد افزود که اثر آن بر قلب و روح مخاطب شما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. صنایع دستی ایرانی از اصیل ترین و ریشه دارترین هدایایی خواهند بود که شما می توانید به همراهان و حامیان کسب و کار خود نثار کنید. هدایایی که از خاک پاک سرزمین پهناورمان برخاسته اند و جان گرفته اند و در قلب مخاطبان شما جایگاهی بسیار والا و نفیس خواهند داشت. این هدایا چنان دلربا و فریبا هستند که مخاطب شما آنها را در شایسته ترین نقطه از محل کار یا زندگی اش نگاه خواهد داشت تا از زیبایی و رایحه اصالت نهفته در آن لذت ببرد.

هدایایی که برانگیزاننده احساس شادی و خوشحالی در همراهان شما هستند از دیگر هدایای تبلیغاتی جذاب از نگاه مخاطب خواهند بود. هر آنچه که احساساتی توام با شادمانی و سرور در همراهان شما جاری سازند برای آنها دلپذیر و خواستنی می باشند. پس هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی از درک حسی که مخاطب حین دریافت هدیه دریافت خواهد کرد غافل نمانید. می توان گفت گل ها از هدایای تبلیغاتی هستند که با دریافت آنها آدمی سرشار از خرمی و شور زندگی خواهد شد. همچنین هدایایی برگرفته از چوب که با گل ها آمیخته اند طبیعت را در یاد مخاطبان شما تداعی خواهند کرد و این تداعی ماحصلش چیزی نخواهد بود جز احساساتی سرشار از شور و شوق و سرزندگی. و این تجربه هیچ گاه از خاطره او زدوده نخواهد شد. معنایی نخواهد داشت جز ماندگار شدن نام و یاد شما در ذهن مخاطب و همراهان شما.

هدایای تبلیغاتی که در حامیان شما احساس تعلق ایجاد کنند همیشه محبوب خواهند بود. این هدایا باعث خواهند شد آنها خود را جزئی از شما و کسب و کارتان بدانند و سرنوشت و اهداف مجموعه شما برای آنها بسیار ارزشمند و حائز اهمیت خواهد شد. این هدایا چنان جذابیتی برای آنها خواهند داشت که آنها حتی پیشرفت شما و کسب و کارتان را پیگیری خواهند کرد و از هیچ تلاش و حمایتی در این راه فروگذار نخواهند کرد. این هدایا، هدایایی هستند که از تمامی ویژگی های مطلوب و جذاب کافی برخوردارند در عین حال زمانی که شما به عنوان صاحبان کسب و کار از سوی خود با دست خط خویش نامه ای حاوی سپاس ها و قدرشناسی های خود بابت حضور سرشار از دلگرمی و حمایت آنها به سویشان همراه با هدیه تبلیغاتی ارسال خواهید کرد کاری بس ارزشمند و ستودنی را انجام داده اید. این شیوه قدردان بودن، بر جذابیت هدایای شما نزد مخاطب شما خواهد افزود.

هدایای تبلیغاتی که حاوی پیام خوشامدگویی شما و ارج نهادن به جهت ارزشمند بودنِ اولین تعامل و حضور مخاطب در مجموعه شما به عنوان یک مشتری برای او ارسال خواهند شد، بسیار شگفت انگیز و حیرت آور خواهند بود. چرا که مخاطب را مجذوب به توجهی خواهد کرد که شما برای او هزینه کرده اید. آنگاه که مخاطب حس کند که شما برای او سرمایه ای به نام توجه را ارزانی خواهید داشت بسیار مسحور و مشتاق شما خواهد شد و به اهمیت و ارزشی که برای او قائل هستید باور پیدا خواهد کرد.

هدایای تبلیغاتی شما باید همچون آهنربایی پرقدرت با ایجاد یک میدان مغناطیسی قدرتمند اما سرشار از عواطف، احساسات و ارزش های انسانی نگاه مخاطب شما را به سوی کسب و کار شما جذب کنند. نگاه و تلاشی سطحی و فارغ از هر گونه ارزش های والای انسانی در این حوزه از سوی شما و برندتان، هیچ گونه تعامل مثبت و صمیمانه ای را در پی نخواهد داشت و گاه باعث فرو ریختن خیل عظیمی از سرمایه هایی خواهد شد که خود بنیان و پایه مستحکم کسب و کار شما بوده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1984

به "جذابیت هدایای تبلیغاتی از دریچه چشمان مخاطبان شما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذابیت هدایای تبلیغاتی از دریچه چشمان مخاطبان شما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید