خبری خوش درباره افزایش حقوق سربازان

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرنگاران : ستادکل نیروهای مسلح(اداره سرمایه انسانی سرباز) با صدور اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در امسال اطلاع داد.

خبری خوش درباره افزایش حقوق سربازان

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، ستادکل نیروهای مسلح(اداره سرمایه انسانی سرباز) با صدور اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در امسال اطلاع داد.

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه با کوشش مجدانه مسئولین امر و همکاری بسیار خوب مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق کارکنان وظیفه در امسال افزایش قابل ملاحظه ای یافته و به تشریح آن در قالب محورهای ذیل پرداخته است.

1- بر اساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و پانصد هزار تومان در امسال افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف در مناطق عادی 1 میلیون و 50 هزار تومان و حداکثر آن چهار میلیون تومان در مناطق عملیاتی می باشد.

2- به کارکنان وظیفه متأهل و کارکنان وظیفه نخبه حقوق معادل 100 درصد مبنای قانون خدمت وظیفه عمومی پرداخت می شود که حداقل آن در مناطق عادی 2 میلیون تومان و در سایر مناطق نیز علاوه بر حقوق، فوق العاده ها نیز به آن اضافه می شود.

3- به کلیه کارکنان وظیفه شاغل در مناطق عملیاتی و کمتر توسعه یافته به تناسب، فوق العاده عملیاتی و فوق العاده بدی آب و هوا پرداخت می شود که در امسال مبلغ آن نیز افزایش داشته است.

4- هزینه سفر کارکنان وظیفه بر مبنای بعد مسافت محل سکونت تا محل خدمت به صورت ماهانه و بر مبنای قانون محاسبه و پرداخت می شود.

5- هم اکنون حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه با توجه به اعتبار پیش بینی شده معادل 72 درصد حقوق مشخص شده در قانون خدمت وظیفه عمومی بوده که انتظار می رود کسری اعتبار با حمایت مجلس محترم شورای اسلامی و دولت محترم در سال آینده جبران شود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1994

به "خبری خوش درباره افزایش حقوق سربازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری خوش درباره افزایش حقوق سربازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید