نحوه خرید در تور تایلند

خرید یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. در کشور تایلند می توانید سوغاتی‌های ارزنده‌ای برای نزدیکان خود خریداری نمایید.

نحوه خرید در تور تایلند

در تور تایلند می‌توانیم چه چیزهایی بخریم؟

سوغاتی‌های مخصوص تایلند شامل منسوجات، صنایع دستی، عتیقه جات بازطراحی شده، سرامیک و جواهر آلات می‎‌شوند و قابل دسترس و خرید هستند. تمامی شهرهای بزرگ و مناطق توریستی پر بازدید تمامی موارد بالا را دارند. در بانکوک و چیانگ‌مای مغازه‌ها و مراکز خرید خوب و عالی وجود دارند که به فروش سوغاتی‌ها می‌پردازند. به طور کلی سوغاتی‌هایی که به فروش می‌رسند ارزش بسیار بالایی دارند اما با این حال بهتر است خریداران به دقت، کیفیت و خود کالا را بررسی کنند.

هنر: نقاشیهای هنرمندان تایلندی در شالیزارهای برنج یا زمینه های برگرفته از معابد در گالری ها و مغازه های شهرهای اصلی در تور تایلند به فروش می رسند.

نقاشی سایشی: با سنگ معبد روی کاغذ برنجی یک سوغاتی متداول دیگر است.

عتیقه جات: اگر یک مجموعه دار مطلع و آگاه هستید در اینصورت اشیاء ارزشمندی را از فروشگاه های شیک یا بازار Thieves’ Market  تهیه خواهید کرد. متخصصان در موزه ملی در بانکوک در روزهای یک شنبه و دو شنبه با مردم ملاقات می کنند و درباره اصل بودن آثار هنری و عتیقه آموزش می دهند. برای خارج کردن عتیقه های اصل یا گنجینه های هنری از این کشور باید تاییدیه صادرات در تور تایلند به همراه دارند.

برنز: برنز در تایلند اهمیت زیادی دارد و امروزه برای لوازم رو میزی و چراغ و مجسمه کاربرد دارد.

سنگ های قیمتی: بانکوک مدعی است که برترین مرکز جواهرات دنیاست. سنگهای قیمتی مانند یاقوت در این کشور استخراج می شود، در حالی که سایر سنگ ها با قیمت مناسب تر از سایر کشور ها وارد می‌شوند.

صنایع دستی: صنعتکاران تایلندی با مهارت و حوصله انواع کالاهای دستی را تولید می کنند. هر منطقه دارای اقلام تخصصی خود می باشد.

انتشار: بروزرسانی: 15 اسفند 1397 شناسه مطلب: 24

به "نحوه خرید در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه خرید در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید