مهاجم پرسپولیسی: جدایی رقیب اصلی من قطعی است اما من می مانم ، استقلال را با هنر آقای یحیی و عیسی می بریم!

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مهاجم سابق پرسپولیس می گوید یک فصل دیگر با تیم پرتغالی قرارداد دارد و امیدوار به بهتر شدن شرایطش در این تیم است.

مهاجم پرسپولیسی: جدایی رقیب اصلی من قطعی است اما من می مانم ، استقلال را با هنر آقای یحیی و عیسی می بریم!

به گزارش خبرنگاران علی علیپور مهاجم اسبق پرسپولیس و مهاجم فعلی تیم ژیل ویسنته پرتغال که با بدشانسی و مصدومیت شدید زانو روبرو شد و رقابت های این فصل را از دست داد، در رابطه با آخرین شرایط خودش و بعلاوه احتمال بالای قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی صحبت می نماید. مهاجم اسبق پرسپولیس که سابقه آقای گلی دارد از عملکرد عیسی آل کثیر در بازگشتش به پرسپولیس تعریف می نماید و در رابطه با سایر موارد پرسپولیس صحبت به میان می آورد.

در رابطه با آخرین شرایط خودت به لحاظ بدنی چه صحبتی داری؟

سه ماه و نیم از عمل جراحی ام می گذرد. خدا را شکر شرایطم خیلی بهتر شده و تمریناتم را آغاز نموده ام اما فعلاً تمریناتم انفرادی است و مجوز حضور در تمرینات گروهی را پیدا نکردم، با این وجود به شرایطم خیلی خوشبینم و از این مسأله بیشتر شادم که می بینم هنوز مورد توجه باشگاه و سرمربی تیمم قرار دارم.

چه موضوعی موجب شده تا بگویی که مورد توجه باشگاه و سرمربی تیم تان قرار داری؟

مهاجم اول تیم ما که اسپانیایی هم بود مورد توجه پورتو قرار گرفته و جدایی اش از تیم ما قطعی شده، به همین علت مسئولان تیم مان روی من حساب خاصی باز نموده اند و نظر مثبتی روی من دارند، از این رو عزم من خیلی جزم است که در سال آینده برترین نمایش ها را برای تیمم داشته باشم.

چند مدت دیگر با باشگاه ژیل ویسنته قرارداد داری؟

من یک فصل دیگر با باشگاه ژیل ویسنته قرارداد دارم و باید در این باشگاه بمانم و حتماً در این مدت باز هم با دل و جان و همه کوشش ممکن سعی خواهم کرد که برترین عملکرد و راندمان را برای تیمم داشته باشم.

با این وجود برای جام ملت ها و دعوت به تیم ملی به وسیله سرمربی تازه هم امیدواری؟

بله خیلی امیدوارم که دوباره با افتخار به پیراهن تیم ملی برسم و این پیراهن ارزشمند را در جام ملت های آینده بر تن کنم. خوشبختانه تا آن موقع هم فرصت به جای مانده و فکر می کنم فرصت دارم که نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم البته از این نظر خیلی شادم که سرمربی نسبت به همه بازیکنانی که در ایران و خارج از کشور حضور دارند شناخت کاملی دارد و به توانایی هایی بازیکنان کاملاً آگاهی دارد.

در رابطه با قهرمانی تیم سابقت در لیگ برتر چه نظری داری؟

از قهرمانی پرسپولیس خیلی شاد شدم چون خودم طعم قهرمانی در لیگ ایران را کاملاً چشیده ام و خوب می دانم برترین عنوان در ایران قهرمانی در لیگ برتر است خصوصاً اگر این قهرمانی با پیراهن پرسپولیس باشد که پرطرفدارترین تیم ایران است و ارزش بسیار بالایی دارد. در این رابطه لازم می دانم این قهرمانی را به بازیکنان و کادر فنی و طرفداران پرسپولیس تبریک بگویم که بیشترین کوشش را انجام دادند و در همه ابعاد برترین بودند. خوشبختانه پرسپولیس در حساس ترین مقطع فصل برترین بود و همه 8-7 بازی آخرش را برد و برترین عملکرد را از خود برجای گذاشت، ضمن اینکه در مهمترین بازی فصل یعنی دربی هم بسیار عالی بازی کرد و برنده شد و با توجه به این برد مهم و به نوعی بازی شش امتیازی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و به نوعی استقلال را از کورس قهرمانی خارج کرد و پس از آن با بردن همه بازی ها منتظر تعلل سپاهان ماند و با تساوی ای که این تیم مقابل ملوان داشت با بردهای متوالی و شایستگی بیشتری که داشت عنوان قهرمانی را کسب کرد و به خود اختصاص داد. قهرمانی ای که واقعاً دلچسب و شیرین بود و پس از یک فصل که پرسپولیس قهرمان لیگ نشده بود خیلی به دل طرفداران و دوستداران پرسپولیس چسبید.

در رابطه با تکرار دربی در فینال جام حذفی چه صحبتی داری و فکر می کنی پرسپولیس می تواند مانند دربی برگشت باز هم از سد رقیب سنتی اش بگذرد و قهرمان گردد؟

استقلال تیم خوبی است اما در حال حاضر روحیه تیم و شرایط پرسپولیس به جهت قهرمانی و روحی روانی و فنی بالاتر از استقلال است و فکر می کنم با هنری که آقا یحیی دارد و سابقه دو بار قهرمانی را در کارنامه اش دارد قادر است از تخصص بالایش استفاده نموده و تیم را به عنوان قهرمانی برساند. پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد و دست آقا یحیی چه به لحاظ بازیکنان درون زمین و بازیکنان نیمکت نشین برای پیروزی کاملاً باز است.

در رابطه با خط حمله پرسپولیس چه نظری داری؟

در خط حمله پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی حضور دارند که در این بین عیسی برترین است که پس از بازگشت، برای پرسپولیس عالی کار نموده، از این رو من باز هم به درخشش این بازیکن مقابل استقلال در فینال جام حذفی و تأثیرگذاری اش خیلی امیدوارم و اعتقاد دارم پرسپولیس باز هم استقلال را شکست داده و در قهرمانی دبل خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2594

به "مهاجم پرسپولیسی: جدایی رقیب اصلی من قطعی است اما من می مانم ، استقلال را با هنر آقای یحیی و عیسی می بریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم پرسپولیسی: جدایی رقیب اصلی من قطعی است اما من می مانم ، استقلال را با هنر آقای یحیی و عیسی می بریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید