ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

به گزارش تور ارمنستان ارزان، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان نباید تحت تاثیر عوامل بحرانی قرار گرفته و مختل شود، از این رو در نظر داریم هرچه سریع تر 50 کانکس جهت تشکیل کلاس درس به مناطق سیل زده گلستان ارسال کنیم تا در فاصله بازسازی و ترمیم مدارس، روند آموزشی دانش آموزان ادامه پیدا کند.

ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از آموزش و پرورش گلستان، مهرالله رخشانی مهر پس از بازدید از مدارس سیل زده گلستان در جمع مدیران آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: از دیرباز، مدارس مکان مقدسی برای تعلیم و تعلم بوده است اما با توجه به حوادث اخیر پیش آمده، آشکار شد که علاوه بر آن، مدارس پایگاه های مدیریت بحران نیز هستند.

رئیس سازمان توسعه و تجهیز مدارس کشور شرح داد: 3000 میز و نیمکت برای مدارس آسیب دیده از سیل گلستان، در حال بارگیری و ارسال است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ساخته شدن تعداد زیادی مدرسه در استان توسط خیرین مدرسه ساز، گفت: دست همه خیرین محترم مدرسه ساز را به گرمی می فشاریم و از همه آن ها می خواهیم تا بار دیگر دست به دست هم داده و آموزش و پرورش را در راه بازسازی مدارس یاری کنند.

این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: با دستور وزیر آموزش و پرورش پنج میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز سیستم های گرمایشی مدارس آسیب دیده به آموزش و پرورش گلستان اختصاص پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 419

به "ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید