ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان نباید تحت تاثیر عوامل بحرانی قرار گرفته و مختل شود، از این رو در نظر داریم هرچه سریع تر 50 کانکس جهت تشکیل کلاس درس به مناطق سیل زده گلستان ارسال کنیم تا در فاصله بازسازی و ترمیم مدارس، روند آموزشی دانش آموزان ادامه پیدا کند.

ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از آموزش و پرورش گلستان، مهرالله رخشانی مهر پس از بازدید از مدارس سیل زده گلستان در جمع مدیران آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: از دیرباز، مدارس مکان مقدسی برای تعلیم و تعلم بوده است اما با توجه به حوادث اخیر پیش آمده، آشکار شد که علاوه بر آن، مدارس پایگاه های مدیریت بحران نیز هستند.

رئیس سازمان توسعه و تجهیز مدارس کشور شرح داد: 3000 میز و نیمکت برای مدارس آسیب دیده از سیل گلستان، در حال بارگیری و ارسال است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ساخته شدن تعداد زیادی مدرسه در استان توسط خیرین مدرسه ساز، گفت: دست همه خیرین محترم مدرسه ساز را به گرمی می فشاریم و از همه آن ها می خواهیم تا بار دیگر دست به دست هم داده و آموزش و پرورش را در راه بازسازی مدارس یاری کنند.

این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: با دستور وزیر آموزش و پرورش پنج میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز سیستم های گرمایشی مدارس آسیب دیده به آموزش و پرورش گلستان اختصاص پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 11 تیر 1398 شناسه مطلب: 419

به "ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس های درس در مناطق سیل زده گلستان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید