افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک ها

به گزارش تور ارمنستان ارزان، هزینه سرویس پیامکی بانک ها که پیش از این بین 10 تا 12 هزار تومان بود، از هفته آینده به 15 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک ها

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از تسنیم، درحالی که هزینه ارسال پیامک در بانک های مختلف پیش از این بین 10 تا 12 هزار تومان بود، خبر رسیده که بناست از هفته آینده هزینه این سرویس به 15 هزار تومان افزایش یابد.

برخی از بانک ها با ارسال پیامک به مشتریان خود اعلام کرده اند: در صورتی که مشتری موجودی کافی نداشته باشد، به معنی انصراف وی از دریافت این خدمت بانکی است.

جمشیدی دبیر کانون بانک های خصوصی در همین ارتباط با تأکید بر اینکه هزینه پیامک ارسالی بانک ها به مشتریان براساس افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات از بانک ها افزایش یافته است، شرح داد: هزینه ارسال پیامک هر کارت بانکی به طور متوسط 20 هزار تومان است که البته برای برخی کاربران کمتر و برای برخی از جمله کسبه بسیار بیشتر است.

وی تأکید کرد که طی توافق بین بانک ها، قرار شد تا هزینه ارسال پیامک به مشتریان افزایش یابد و در نهایت بر قیمت 15 هزار تومان توافق صورت گرفت.

دبیر کانون بانک های خصوصی گفت: این 15 هزار تومان را بانک ها به صورت یکجا و یا برخی در قالب دو مبلغ 7500 تومان به صورت شش ماه از حساب مشتری کسر خواهند کرد.

  • آمار مراجعین شعب بانک ها برای فروش سهام عدالت | چند سهامدار روش مستقیم را انتخاب کردند؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1401

به "افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید