بدقولی ایرلاین ها برای بازگرداندن قیمت بلیت هواپیما، پروازهایشان را قطع می کنیم

به گزارش تور ارمنستان ارزان، در پی گرانفروشی بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی و هشدارهای متعدد صادر شده از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی، همچنان این رویه ادامه دارد.

بدقولی ایرلاین ها برای بازگرداندن قیمت بلیت هواپیما، پروازهایشان را قطع می کنیم

با ما همراه باشید و درباره آقای ابوالفضلی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به نقل از ایسنا، در پی گرانفروشی بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی و هشدارهای متعدد صادر شده از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی، همچنان این رویه ادامه دارد و رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ایرلاین ها بد قولی کردند و قرار بود قیمت ها را به نرخ مصوب سابق برگردانند اما اگر این تخلف را ادامه دهند پروازهای آن ها را قطع می کنیم.

در طی 10 روز گذشته بسیاری از شرکت های هواپیمایی اقدام به افزایش قیمت بلیت هواپیما کردند و نرخ پروازهای داخلی خود را بدون داشتن مصوبه قانونی از شورای عالی هواپیمایی کشوری افزایش داده اند.

این افزایش غیر قانونی در حالی ادامه داشته است که طی روزهای گذشته بارها وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری هشدارهای متعددی در این زمینه به متخلفان داده اند.

تورج دهقان زنگنه -رییس سازمان هواپیمایی کشوری در این باره اظهار کرد: افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی غیر قانونی بوده و این کار تنها از سوی چند شرکت هواپیمایی اجرا شده است که البته پس از پیگیری و هشدارهای داده شده، اعلام کردند قیمت ها را به نرخ سابق باز می گردانند.

وی اضافه نمود: اینکه بعضی از ایرلاین ها قیمت بلیت هواپیما را با وجود وعده ها و قول های مکرر به نرخ سابق (نرخ مصوب آبان ماه سال گذشته) بازنگردانده اند تخلفی آشکار و محرز است و سازمان هواپیمایی کشوری قطعا آن ها را به دستگاه قضایی و دیگر ناظران مانند سازمان تعزیرات حکومتی معرفی خواهد نمود.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: اگر به مردم اجحاف نگردد همه پروازهای آن ها را قطع می کنیم.

دهقان زنگنه گفت: با وجود اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در جریان قیمت گذاری بلیت هواپیما نیست اما اگر اجحافی به مردم گردد جلوی آن می ایستد و اجازه نمی دهد که بعضی ایرلاین ها هر کاری که می خواهند انجام دهند.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2069

به "بدقولی ایرلاین ها برای بازگرداندن قیمت بلیت هواپیما، پروازهایشان را قطع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدقولی ایرلاین ها برای بازگرداندن قیمت بلیت هواپیما، پروازهایشان را قطع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید