ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن شروع شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، اقتصدنیوز: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در 10 استان کشور از امروز می توانند با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir شروط نام نویسی در این طرح را مطالعه و اقدام به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود نمایند.

ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن شروع شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از ایرنا، با شروع رونمایی از طرح اقدام ملی مسکن از امروز شنبه 18 آبان 10 استان کشور وارد فرایند ثبت نام می شوند.

متقاضایان خرید خانه در این طرح می توانند با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir مدارک خود را بارگذاری نموده و از شروط مندرج در این طرح با خبر شوند.

از امروز هموطنان در استان های سیستان و بلوچستان، قم، خراسان شمالی و جنوبی می توانند با مراجعه به سایت ذکر شده اقدام به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

استان های گلستان، کهکیلویه و بویر احمد و کردستان نیز تا سه روز آینده در این طرح مشارکت داده می شوند و پس از آن استان های همدان، یزد و چهارمحال و بختیاری نیز وارد فرایند ثبت نام خواهند شد.

این 10 استان شامل مرحله اول ثبت نام است و سایر شهرها و استان ها در مراحل بعدی و بعد از تامین زمین برای ساخت مسکن وارد این روند می شوند.

اقدام ملی فراوری مسکن در کلانشهرها با اولویت شهرهای جدید پیرامون آنها انجام می گردد و خانه های اقدام ملی در هیچ کلانشهری ساخته نخواهد شد.

بر این اساس این طرح برای تهرانی ها در شهرهای جدید پیرامون تهران(پرند،پردیس و اندیشه)، در شیراز در شهر صدار، در تبریز در شهرسهند ساخته خواهد شد.

انجام ثبت نام طرح اقدام ملی فراوری مسکن استان به استان انجام خواهد شد و هر استانی که از لحاظ تامین زمین آماده تر باشد سریع تر به این طرح می پیوندند.

تا سرانجام سال ثبت نام در تمام استان های کشور سرانجام می پذیرد.

تاکنون 180 هزار واحد از خانههای این طرح ساخته شده است که در مراحل مختلفی از اجرای فوندانسیون، اسکلت، سقف سوم و چهارم و با درجات مختلف پیشرفت است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 852

به "ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید