خودروی اپل کی به خیابان می آید؟

به گزارش تور ارمنستان ارزان، دیجیاتو نوشت: هنوز فاصله زیادی تا واقعی شدن اپل کار داریم و انتظار می رود خودروی اپل اواخر دهه جاری و حدوداً قبل از سال 2030 از راه برسد.

خودروی اپل کی به خیابان می آید؟

به گزارش مارک گرمن، خبرنگار بلومبرگ، هنوز فاصله زیادی تا واقعی شدن اپل کار داریم و انتظار می رود خودروی اپل یا همان Apple Car اواخر دهه جاری و حدوداً قبل از سال 2030 از راه برسد.

در طول سال ها، اپل کوشش های متعددی درزمینه خودروسازی انجام داده است. شایعات و برآورد هایی زیادی در خصوص زمان عرضه این خودرو طی سال های اخیر منتشر شده است. در گزارش اخیر، خبرنگار معروف بلومبرگ می گوید هنوز سال ها تا معرفی اپل کار فاصله داریم و نباید به این زودی ها منتظر این خودرو بود.

مارک گرمن در گزارش اخیر خود به این نکته اشاره دارد که این خودرو احتمالاً اواخر دهه جاری، یعنی قبل از سال 2030 معرفی خواهد شد.

  • در این استخر ترسناک مرگ به کمین نشسته است/ عکس

  • ثبت نمایی درخشان از خورشید به وسیله یک ایرانی/ عکس

  • دو واژه ای که در تمام زبان های جهان وجود دارند

  • سفر به قلب کهکشان با جیمز وب/ معمای راه شیری حل می گردد؟

طی سال های اخیر خبرهای مختلفی در خصوص خودروی اپل منتشر شده است. مینگ-چی کو، تحلیلگر مسائل مربوط به اپل نیز اواخر سپتامبر در گزارش دیگری به این موضوع اشاره نموده بود که نباید به این زودی ها منتظر این خودرو باشیم. او حتی در گزارش خود به این موضوع اشاره نموده بود که پروژه اپل کار متوقف شده است و اپل طی سال های آینده نمی تواند خودروی خود را به فراوری انبوه برساند.

وی در ماه مارس با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی ایکس به این موضوع اشاره نموده بود که فعالیت تیم پروژه اپل کار متوقف شده است و اگر این شرکت بخواهد تا سال 2025 خودروی خود را معرفی کند، باید ظرف سه تا شش ماه آینده تیم پروژه فعالیت خود را شروع کند. در غیر این صورت خبری از اپل کار در سال 2025 نخواهد بود.

بعد از انتشار گزارش مالی اپل برای فصل چهارم سال مالی 2023، به نظر می رسد این شرکت باید برنامه ای برای احیای واقعی کسب وکار خود داشته باشد. یکی از پروژه هایی که می تواند تغییری شاخص در شرایط اپل ایجاد کند، پروژه خودروی اپل است. حال باید دید کدام تحلیل ها در خصوص این خودرو به واقعیت نزدیک تر خواهد بود.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آبان 1402 بروزرسانی: 15 آبان 1402 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2643

به "خودروی اپل کی به خیابان می آید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروی اپل کی به خیابان می آید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید