رشد 57 درصدی بسته ها و امانات پستی صادره در خراسان رضوی

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل پست خراسان رضوی از افزایش 43.97 درصدی بسته ها و امانات وارده و افزایش 57.30 درصدی بسته ها و امانات پستی صادره طی هفت ماه ابتدایی امسال در خراسان رضوی اطلاع داد.

رشد 57 درصدی بسته ها و امانات پستی صادره در خراسان رضوی

سید احمد موسوی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد آمار بسته ها و امانات وارده و صادره طی هفت ماه ابتداء امسال در استان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و استقبال از خریدهای اینترنتی، استفاده مردم از خدمات پستی افزایش چشمگیری یافته است. تعداد بسته و امانات وارده به استان در هفت ماه ابتداء سال 99، یک میلیون و264 هزار و 323 عدد بوده است که این آمار در هفت ماه ابتدایی سال 1400 به یک میلیون و 820 هزار و 207 رسیده و شاهد رشد 43.97 درصدی در این زمینه بوده ایم.

وی اضافه نمود: مقدار بسته و امانات صادره نیز در هفت ماه ابتداء سال 99، 956 هزار و 597 مرسوله بوده که این آمار در امسال به یک میلیون و 504 هزار و 690 مرسوله رسیده است. با توجه به این آمار، مقدار بسته و امانات صادره در هفت ماه ابتداء امسال در استان نسبت به سال گذشته 57.30 درصد رشد یافته است.

مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: خوشبختانه شرکت ملی پست با توسعه زیرساخت ها و هاب های منطقه ای، خرید ترولی و باکس و مکانیزه کردن مراکز تجزیه و مبادلات از جمله مرکز تجزیه و مبادلات خراسان رضوی توانست خدمات شایسته ای را به مردم در این خصوص ارائه دهد.

موسوی بیان نمود: با توجه به افزایش چشمگیر حجم مرسولات، راه اندازی مرکز مبادله و پردازش هوشمند پستی به یاری نیروی انسانی آمده و موجب افزایش سرعت ارسال محموله های پستی شده است. با استفاده از این مرکز هوشمند بسته های پستی در اسرع وقت به مقاصد ارسال می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2247

به "رشد 57 درصدی بسته ها و امانات پستی صادره در خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 57 درصدی بسته ها و امانات پستی صادره در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید