سارقان به قصد کشت می زدند!

به گزارش تور ارمنستان ارزان، مهاجم تیم فوتبال پدیده توضیحاتی را پیرامون حمله سارقان در مشهد که موجب جراحات شدید به وی شد ارائه کرد.

سارقان به قصد کشت می زدند!

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، دو شب پیش بود که در مشهد، دو دزد با حمله به سینا زامهران مهاجم تیم فوتبال پدیده تلفن همراه وی را به سرقت برده و جراحات شدیدی را به وی وارد کردند.

زامهران در مصاحبه با فارس در مورد این اتفاق گفت: هنگامی که از تمرین به نزدیکی خانه رسیدم 2 نفر به سمت خودرویم آمدند و تلفن همراهم را خواستند. من که متعجب و شوکه شده بودم چیزی نگفتم اما به یکباره یکی از آنها با چاقو به دستم زد. هوا تاریک بود و در آن منطقه هم تقریبا کسی را نمی دیدم.

وی اضافه نمود: بعد از این اتفاق تلفن همراهم را برایشان پرت کردم و گفتم این هم موبایل اما دست بردار نبودند. دوباره چاقو را به سمتم گرفتند تا جایی که مجبور شدم از پشت فرمان خودم را به سمت جایگاه شاگرد پرت کنم.گفتم بلکه آنها من را رها نمایند ولی این بار با قمه مچ پای چپم را زدند. در ادامه باز هم آن ها ضرباتی را به دست راستم زدند.واقعا شرایط عجیبی بود.

مهاجم تیم فوتبال پدیده تاکید نمود: وقتی موبایلم را پرت کردم از اینکه آنها مشغول زدن ضربه با چاقو بودند تعجب کردم. واقعا به قصد کشتن به من قمه و چاقو می زدند. خدا خیلی به من رحم کرد که زنده ماندم. بعد از آن هم اتفاق با یک خودروی 206 SD فرار کردند.

زامهران با تاکید بر اینکه در آن شرایط نتوانست چهره این دزدان را ببیند، گفت: آنقدر خون از من رفته بود که چشمانم خوب نمی دید. وقتی اورژانس به آنجا آمد بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم.دستم 18 بخیه خورده و فعلا باید استراحت کنم اما به وسیله پلیس پیگیر هستم. دستم در آتل واقع شده است و باید تحت نظر پزشکان باشم تا ببینم شرایط چه می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1915

به "سارقان به قصد کشت می زدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقان به قصد کشت می زدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید