شرکت GE Healthcare اجازه میدهد تا بیمارستانها ابزار هوش مصنوعی را آزمایش نمایند

به گزارش تور ارمنستان ارزان، شرکت GE Healthcare اعلام نموده است که به زودی به مشتریان این امکان را می دهد تا به وسیله یک فروشگاه آنلاین، نرم افزارهای مجهز به هوش مصنوعی را پیدا، امتحان و خریداری نمایند.

شرکت GE Healthcare اجازه میدهد تا بیمارستانها ابزار هوش مصنوعی را آزمایش نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،این پیشنهاد به وسیله Edison Marketplace، به عنوان یکی از مولفه های اصلی پلتفرم نرم افزاری هوش مصنوعی GE Healthcare در دسترس خواهد بود. بعضی از برنامه های موجود در حال حاضر به پزشکان یاری می نماید تا بینش داده های بالینی و نتایج را بهبود ببخشند. به عنوان مثال رادیولوژیست ها می توانند برنامه هایی را شناسایی نمایند که به شناسایی سرطان سینه یاری می نماید یا مواردی را که ممکن است ریزش داشته باشد در اولویت قرار می دهند. سایر برنامه ها به پزشکان اورژانس اجازه می دهد تا میزان ذات الریه ناشی از کرونا را ردیابی نمایند.

کن دنیسون، معاون رئیس پلتفرم دیجیتال و بازاریابی محصولات در GE Healthcare، در اعلامیه ای گفت: این یک معامله عظیم برای صنعت بهداشت و درمان است. مدل Edison Marketplace همچنین ممکن است به تغییر فرایند خرید طبیعی صنعت یاری کند. وی شرح داد که مدل خرید سنتی در بیمارستان های عظیم شامل تیم های ویژه حداکثر 10 نفره است. پس از خرید مدل، کار در این جا متوقف نمی گردد؛ وی گفت که نصب یک برنامه، به روزرسانی سیستم ها و سرورهای بیمارستان و ایجاد پیوند بین دستگاه ها و مکان ها ماه ها به طول می انجامد.

دنیسون گفت: سازندگان این نرم افزار در حال اجرا تحقیقات، تماس با شرکت ها، آنالیز منابع، حضور در ارائه ها، بازدید از سایت ها و ارزیابی امنیت و حریم خصوصی هستند. بیمارستان ها هنوز حتی برنامه را امتحان ننموده اند. بازار به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا از نرم افزار هوش مصنوعی استفاده نمایند که به شما یاری می نماید تا مسائل احتمالی را رفع کنید.

در ابتدا پزشکان ثبت نام نموده و وارد بازار ادیسون می شوند، هنگامی که برنامه ای را انتخاب کردند، می توانند فورا آن را بارگیری نمایند. مهم نیست که چه برنامه ای انتخاب شده است، بیمارستان ها قادر به ارزیابی نرم افزار برای خرید احتمالی خواهند بود. دو روش خاص وجود دارد که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می توانند هوش مصنوعی را ارزیابی نمایند. بیمارستان هم می تواند از الگوریتم در یک موقعیت بالینی واقعی استفاده نمایند و هم سیستم را در شرایط زندگی واقعی ارزیابی کند و یا الگوریتم استرس را با مجموعه داده های موجود آزمایش کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1733

به "شرکت GE Healthcare اجازه میدهد تا بیمارستانها ابزار هوش مصنوعی را آزمایش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت GE Healthcare اجازه میدهد تا بیمارستانها ابزار هوش مصنوعی را آزمایش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید