مسائل خیابان دارایی سوم با همکاری پلیس راهور تبریز برطرف می شود

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرگزاری خبرنگاران-دبیر شورای شهر تبریز :مسائل خیابان دارایی سوم با همکاری پلیس راهور برطرف می شود

مسائل خیابان دارایی سوم با همکاری پلیس راهور تبریز برطرف می شود

دبیر شورای شهر تبریز گفت: با وجود اینکه نیروهای راهنمایی و رانندگی در خیابان دارایی سوم حضور دارند ولی نبود بارانداز برای وانت های باری به مقدار ظرفیت مورد نیاز موجب بروز مسائلی در این محدوده شده است.

به گزارش خبرنگار ما درتبریز، سعید نیکوخصلت در جلسه بررسی معضلات موجود در دارایی سوم که با حضور اعضا شورا، رییس پلیس راهنمایی شهرستان تبریز و مدیران شهرداری تبریز برگزار شد، اضافه کرد: موضوع این جلسه بررسی اقداماتی است که برای کاهش میزان تردد خودروهای سنگین به دارایی سوم می توان انجام داد.

وی بیان نمود: افزایش امکانات راهنمایی و رانندگی، گسترش باراندازها و امکانات رفاهی برای رانندگان، انتقال انبارهای دپو محصول به خارج از محدوده مرکزی شهر، ساماندهی و تبدیل واحدهای عمده فروشی به خرده فروشی با استفاده از مشوق ها و ضوابط، افزایش دوربین های هوشمند جهت اعمال قانون و ارائه ساعت مقرر جهت ترخیص کالا، از جمله اقداماتی است که می توان برای ساماندهی خیابان دارایی از آنها استفاده کرد.

نیکوخصلت با اشاره بر لزوم ارائه برنامه زمانبندی تردد برای انواع خودروهای باری و جابجایی بار در این خیابان از سوی شهرداری تبریز، گفت: در شهرهای دیگر اجازه هیچ گونه تردد کامیون و تریلی در ساعات روز داده نمی شود.

در ادامه این جلسه رییس پلیس راهنمایی شهرستان تبریز نیز با برشماری برخی مسائل پلیس راهور، گزارشی از امکانات مورد نیاز برای رفع معضل دارایی سوم ارائه کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1637

به "مسائل خیابان دارایی سوم با همکاری پلیس راهور تبریز برطرف می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل خیابان دارایی سوم با همکاری پلیس راهور تبریز برطرف می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید