هر کمان کامپوند 55 میلیون تومان شده است، تلاشمان جبران عقب ماندگی است

به گزارش تور ارمنستان ارزان، سرمربی تیم کامپوند یکی از مسائل کمانداران را به جز خوابگاه، گران شدن تجهیزات بیان کرد و گفت: امیدوارم با حمایت مسوولان و رییس فدراسیون تجهیزات لازم برای کمانداران خریداری گردد.

هر کمان کامپوند 55 میلیون تومان شده است، تلاشمان جبران عقب ماندگی است

مجید احمدی در گفت وگو با تور ارمنستان ارزان، اضافه نمود: طبق رکوردگیری که در نخستین اردوی تیم ملی کامپوند انجام دادیم از 24 کماندار دعوت شده به این اردو پس از انجام چند مرحله رکوردگیری درون اردویی 14 نفر حذف شدند و تنها 10 نفر (5 کماندار زن و 5 کماندار مرد) به اردوی بعدی می شوند که این تعداد پس از شرکت در چند مرحله اردو و رکوردگیری در نهایت نفرات اصلی تیم ملی برای شرکت در کاپ آسیا که فروردین ماه در تایلند برگزار می گردد، معین خواهند شد.

وی گفت: تلاشمان بر این است تا رکوردها را ارتقاء ببخشیم و عقب ماندگی کامپوند را جبران کنیم. البته با پتانسیل بالایی که در این تیم وجود دارد قطعا می توانیم به صندلی قبلی خود بازگردیم.

سرمربی تیم کامپوند یکی از مسائل کمانداران کامپوند را گران شدن تجهیزات مطرح کرد و اضافه نمود: با گران شدن دلار تجهیزات تیروکمان نیز گران شده است و بسیاری از کمانداران قدرت خرید تجهیزات از جمله تیر را ندارند. به عنوان نمونه اگر در گذشته با 15 میلیون می توانستیم کمان حرفه ای تهیه کنیم الان همان کمان را باید با 55 میلیون تومان خریداری کرد و این هزینه سنگینی برای یک کماندار است. البته رییس فدراسیون قول داده تجهیزات لازم را در اختیار کمانداران قرار دهد که امیدوارم این مساله عملیاتی گردد.

احمدی درباره برنامه تیم ملی تا انتها سال اعلام نمود: سال جاری مسابقه خاصی نداریم و سال آینده برای شرکت در کاپ آسیا ابتدا فروردین ماه راهی تایلند می شویم. همچنین سه مسابقه تدارکاتی برای شرکت در مسابقات جهانی هلند پیش بینی شده است. به هر صورت هدف اصلی مسابقات جهانی و کسب نتایج خوب در این تورنمنت است که امیدوارم سال آینده بتوانیم عقب ماندگی های کامپوند را جبران کنیم و از نظر رنکینگ در صندلی خوبی قرار بگیریم.

وی در انتها پیرامون پرداخت بدهی های خود از سوی فدراسیون گفت: مبلغ ریالی خود را از فدراسیون دریافت کردم اما هنوز طلب دلاری ام باقی مانده که البته رییس فدراسیون قول داده این بدهی نیز پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 328

به "هر کمان کامپوند 55 میلیون تومان شده است، تلاشمان جبران عقب ماندگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر کمان کامپوند 55 میلیون تومان شده است، تلاشمان جبران عقب ماندگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید