اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده است

به گزارش تور ارمنستان ارزان، خبرنگاران : معاون سازمان امور مالیاتی، گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده و همچنان لازم الاجراست.

اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده است

به گزارش تور ارمنستان ارزان به نقل از سازمان امور اقتصادیاتی، معاون درآمدهای اقتصادیاتی سازمان امور اقتصادیاتی کشور، اعلام نمود: قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده متوقف نشده و همچنان لازم الاجراست.

محمد مسیحی با بیان اینکه از محل این قانون تا انتها امسال درآمدهای اقتصادیاتی برای دولت و شهرداری ها پیش بینی شده است، گفت: قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 در تاریخ 27 آبان ماه امسال تا زمان تصویب و لازم الاجرا شدن لایحه اصلاح و دائمی شدن این قانون، توسط مجلس شورای اسلامی به مدت یک سال تمدید شده است.

وی تاکید نمود: مودیان مشمول نظام اقتصادیات بر ارزش افزوده همچون سال های گذشته و بدون وقفه مکلف به مطالبه و وصول اقتصادیات بر ارزش افزوده از خریداران کالا و خدمات خواهند بود که در انتها هر دوره اقتصادیاتی می بایست با شرایط مقرر به حساب های مشخص شده واریز کنند.

مسیحی در انتها اعلام نمود: بمنظور اجتناب از تحمل بار اقتصادی و تعلق جرایم به مودیان، قانون مذکور باید به طور کامل اجرا گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 1687

به "اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده متوقف نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید