افزایش قیمت خودروهای سایپا ادامه دار شد

به گزارش تور ارمنستان ارزان، به گزارش خبرنگاران، رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز تمام محصولات سایپا رشد یک میلیونی قیمت داشتند. رشدی که کاهش عرضه خودرو در آن بسیار اثرگذر است، اما همچون هفته گذشته از ابتدای هفته جاری و با رشد قیمت دلار بازار خودرو هم از جهت دلار عبور کرد و شکل افزایشی به خود گرفته است. به گفته فعالان بازار استارت رشد قیمت خودرو از هفته گذشته زده شد رشدی که روز گذشته به جهش قیمت بدل شد و سایپایی تا 8 میلیون تومان هم افزایش قیمت داشتند، روندی که امروز تداوم داشت و بازار با رشد یک میلیونی قیمت خودرو روبرو شد.

افزایش قیمت خودروهای سایپا ادامه دار شد

شرایط محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به شاهین، کوییکR ، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره نمود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که قیمت شاهین که روز گذشته با رشد 8 میلیون تومانی در بازار رکورد افزایش قیمت را زد بود، امروز هم یک میلیون تومان افزایش داشت و در بازار به 338 میلیون تومان رسید.

تیبا صندوقدار و تیبا 2 معمولی هم امروز رشد یک میلیون تومانی داشتند و در بازار به ترتیب 161 و 172 میلیون تومان قیمت گذاری شدند. ساینا هم در بازار امروز رشد یک میلیون تومانی را تجربه کرد و در بازار 171 میلیون تومان عرضه شد.

اما با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت کوییکR و کوییک معمولی هم امروز رشد یک میلیون تومانی در بازار داشتند و قیمت آنها به ترتیب در بازار به 181 و 176 میلیون تومان رسید.

منبع: اقتصادنیوز

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: armeniaro.ir شناسه مطلب: 2241

به "افزایش قیمت خودروهای سایپا ادامه دار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش قیمت خودروهای سایپا ادامه دار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید